Texte field counter with colors (1.1.0) - en to no translation catalogue (8 entries)

en: Field
no: Felt

en: Color
no: Farge

en: Empty
no: Tom

en: Red
no: Rød

en: Max
no: Maks

en: low
no: lav

en: Green
no: Grønn

en: Orange
no: Oransje
