Texte field counter with colors (1.1.0) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Field
nl: Veld

en: Color
nl: Kleur

en: Empty
nl: Leeg

en: Red
nl: Rood

en: Max
nl: Maximaal

en: low
nl: laag

en: Color settings
nl: Kleurinstellingen

en: Green
nl: Groen

en: Orange
nl: Oranje

en: Select a color
nl: Selecteer een kleur
