Texte field counter with colors (1.1.0) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Field
sv: Fält

en: Color
sv: Färg

en: Empty
sv: Töm

en: Red
sv: Röd

en: low
sv: låg

en: Color settings
sv: Färginställningar

en: Green
sv: Grön
