Texte field counter with colors (1.1.0) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Field
tr: Alan

en: Color
tr: Renk

en: Empty
tr: Boş

en: Red
tr: Kırmızı

en: Max
tr: Maks

en: low
tr: düşük

en: Color settings
tr: Renk ayarları

en: Green
tr: Yeşil

en: Orange
tr: Turuncu
