Texte field counter with colors (1.1.0) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Field
uk: Поле

en: Color
uk: Колір

en: Empty
uk: Порожньо

en: Red
uk: Червоний

en: Max
uk: Мах

en: low
uk: низький

en: Color settings
uk: Налаштування кольору

en: Green
uk: Зелений

en: Orange
uk: Помаранчевий

en: Select a color
uk: Вибір каталогу
