Texte field counter with colors (1.1.0) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Field
vi: Trường

en: Color
vi: Màu sắc

en: Empty
vi: Trống

en: Red
vi: Đỏ

en: Green
vi: Xanh lá

en: Orange
vi: Da cam

en: Select a color
vi: Chọn một màu
