Texte field counter with colors (1.1.1) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Field
ca: Camp

en: Empty
ca: Buit

en: Red
ca: Vermell

en: Max
ca: Màx

en: low
ca: baixa

en: Color settings
ca: Configuració de color

en: Green
ca: Verd
