Texte field counter with colors (1.1.1) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Field
da: Felt

en: Color
da: Farve

en: Empty
da: Tom

en: Red
da: Rød

en: Max
da: Maks

en: low
da: lav

en: Color settings
da: Farveindstillinger

en: Green
da: Grøn
