Texte field counter with colors (1.1.1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Field
et: Väli

en: Color
et: Värv

en: Empty
et: Tühi

en: Red
et: Punane

en: Max
et: Maksimaalne

en: Green
et: Roheline
