Texte field counter with colors (1.1.1) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Field
fr: Champ

en: Color
fr: Couleur

en: Empty
fr: Vide

en: Red
fr: Rouge

en: Max
fr: Maximum

en: low
fr: bas

en: Color settings
fr: Réglages de la couleur

en: Green
fr: Vert

en: Max limit
fr: Limite maximale
