Texte field counter with colors (1.1.1) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Field
lt: Laukelis

en: Color
lt: Spalva

en: Empty
lt: Tuščia

en: Red
lt: Raudona

en: low
lt: žemas

en: Color settings
lt: Spalvų nustatymai

en: Green
lt: Žalia

en: Orange
lt: Oranžinė
