Texte field counter with colors (1.1.1) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Field
ru: Поле

en: Color
ru: Цвет

en: Empty
ru: Пусто

en: Red
ru: Красный

en: Max
ru: Макс

en: low
ru: низко

en: Color settings
ru: Настройки цвета

en: Green
ru: Зелёный

en: Orange
ru: Оранжевый
