Texte field counter with colors (1.1.2) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Field
cy: Maes

en: Color
cy: Lliw

en: Empty
cy: Gwag

en: Red
cy: Coch

en: Green
cy: Gwyrdd

en: Orange
cy: Oren
