Texte field counter with colors (1.1.2) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Field
es: Campo

en: Empty
es: Vacío

en: Red
es: Rojo

en: low
es: bajo

en: Color settings
es: Opciones de color

en: Green
es: Verde

en: Orange
es: Naranja
