Texte field counter with colors (1.1.2) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Field
pt: Campo

en: Color
pt: Cor

en: Empty
pt: Vazio

en: Red
pt: Vermelho

en: Max
pt: Máx

en: low
pt: baixo

en: Color settings
pt: Configurações de cor

en: Green
pt: Verde

en: Orange
pt: Laranja
