Texte field counter with colors (1.1.2) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Field
sk: Pole

en: Color
sk: Farba

en: Empty
sk: Prázdne

en: Red
sk: Červená

en: low
sk: nízka

en: Green
sk: Zelená
