Texte field counter with colors (1.1.3) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Field
fi: Kenttä

en: Color
fi: Väri

en: Empty
fi: Tyhjä

en: Red
fi: Punainen

en: low
fi: alhainen

en: Color settings
fi: Väriasetukset

en: Green
fi: Vihreä

en: Orange
fi: Oranssi
