Texte field counter with colors (1.1.3) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Field
ja: フィールド

en: Color
ja: 色

en: Empty
ja: 空

en: Red
ja: レッド

en: Max
ja: 最大

en: low
ja: 低

en: Color settings
ja: 色の設定

en: Green
ja: グリーン
