Texte field counter with colors (1.1.3) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Field
kn: ಕ್ಷೇತ್ರ

en: Color
kn: ಬಣ್ಣ

en: Empty
kn: ಖಾಲಿ

en: Red
kn: ಕೆಂಪು

en: low
kn: ಕೆಳಮಟ್ಟ

en: Green
kn: ಹಸಿರು

en: Orange
kn: ಕಿತ್ತಳೆ
