Texte field counter with colors (1.1.3) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Field
pl: Pole

en: Color
pl: Kolor

en: Empty
pl: Pusty

en: Red
pl: Czerwony

en: low
pl: niski

en: Color settings
pl: Ustawienia kolorów

en: Green
pl: Zielony

en: Orange
pl: Pomorańczowy
