Texte field counter with colors (1.1.3) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Color
ug: رەڭ

en: Red
ug: قىزىل

en: Green
ug: يېشىل

en: Orange
ug: سارغۇچ

en: Select a color
ug: بىر رەڭنى تاللاڭ
