Texte field counter with colors (1.1.3) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Field
cs: Pole

en: Color
cs: Barvy

en: Empty
cs: Prázdný

en: Red
cs: Červená

en: low
cs: nízká

en: Green
cs: Zelená
