Texte field counter with colors (1.1.3) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Field
gl: Campo

en: Color
gl: Cor

en: Empty
gl: Valeiro

en: Red
gl: Vermello

en: low
gl: baixo

en: Color settings
gl: Axustes de cor e imaxe

en: Green
gl: Verde
