Coming-Soon (8.x-1.0-rc1) - en to pt translation catalogue (17 entries)

en: Home
pt: Início

en: Body
pt: Corpo

en: E-mail
pt: Email

en: Delete
pt: Eliminar

en: Language
pt: Idioma

en: Social networks
pt: Redes sociais

en: Edit
pt: Editar

en: Settings
pt: Definições

en: View
pt: Mostrar

en: Created
pt: Criado

en: Heading
pt: Cabeçalho

en: End date
pt: Data de fim

en: Changed
pt: Alterado

en: Language code
pt: Código de idioma

en: Subscriber ID
pt: ID do subscritor

en: The time that the entity was created.
pt: A hora em que a entidade foi criada.

en: The time that the entity was last edited.
pt: A hora em que a entidade foi editada pela última vez.
