Coming-Soon (8.x-1.0) - en to id translation catalogue (14 entries)

en: Home
id: Beranda

en: Body
id: Isi

en: E-mail
id: Email

en: Delete
id: Hapus

en: Language
id: Bahasa

en: Edit
id: Sunting

en: Settings
id: Pengaturan

en: View
id: Lihat

en: Created
id: Dibuat

en: Heading
id: Judul

en: End date
id: Tanggal selesai

en: Changed
id: Berubah

en: Language code
id: Kode bahasa

en: Background image
id: Gambar latar
