Coming-Soon (8.x-1.1) - en to az translation catalogue (14 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Body
az: Tərkib

en: E-mail
az: E-poçt

en: Delete
az: Sil

en: Language
az: Dil

en: Edit
az: Dəyiş

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: View
az: Görünüş

en: ID
az: İD

en: Created
az: Yaradıldı

en: Heading
az: Başlıq

en: End date
az: Son tarix

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Language code
az: Dil kodu
