Coming-Soon (8.x-3.0) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Body
tr: Gövde

en: E-mail
tr: E-posta

en: Delete
tr: Sil

en: Language
tr: Dil

en: Edit
tr: Düzenle

en: Settings
tr: Ayarlar

en: View
tr: Görüntüle

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Heading
tr: Başlık

en: End date
tr: Bitiş tarihi

en: Changed
tr: Değişti

en: Language code
tr: Dil kodu
