Coming-Soon (8.x-3.2) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Body
it: Corpo

en: Delete
it: Elimina

en: Language
it: Lingua

en: Edit
it: Modifica

en: Settings
it: Impostazioni

en: View
it: Visualizza

en: Created
it: Creato

en: Heading
it: Intestazione

en: End date
it: Data finale

en: Changed
it: Modificato

en: Language code
it: Codice della lingua
