Coming-Soon (8.x-3.3) - en to fa translation catalogue (15 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Body
fa: بدنه

en: E-mail
fa: پست الکترونیکی

en: Delete
fa: حذف

en: Language
fa: زبان

en: Edit
fa: ویرایش

en: Settings
fa: تنظیمات

en: View
fa: مشاهده

en: ID
fa: شناسه

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Heading
fa: عنوان

en: End date
fa: تاریخ پایان

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: Language code
fa: کد زبان

en: Subscriber ID
fa: شناسه مشترک
