Coming-Soon (8.x-3.6) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: E-mail
ne: ई-मेल

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Language
ne: भाषा

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: View
ne: दृश्य

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
