Coming-Soon (8.x-3.6) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Body
ro: Conținut

en: Delete
ro: Șterge

en: Subscribers
ro: Abonaţi

en: Language
ro: Limba

en: Edit
ro: Editați

en: View
ro: Afişează

en: Created
ro: Creat

en: End date
ro: Data de sfârşit

en: Changed
ro: Schimbat

en: Language code
ro: Codul limbii
