Commerce Core (3.0.0-beta1) - en to az translation catalogue (174 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Status
az: Vəziyyət

en: Prefix
az: Prefiks

en: Suffix
az: Suffiks

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Attribute
az: Atribut

en: Value
az: Qiymət

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Email address
az: Epoçt ünvanı

en: Type
az: Növ

en: Author
az: Müəllif

en: List
az: Siyahı

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Remove
az: Çıxart

en: Description
az: İzahat

en: Enable
az: Qoşulub

en: Disable
az: Söndürülüb

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Comments
az: Şərhlər

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Version
az: Versiya

en: Edit
az: Dəyiş

en: Date
az: Tarix

en: Search
az: Axtarış

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: None
az: Yoxdur

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Number
az: Rəqəm

en: Message
az: Mesaj

en: Password
az: Parol

en: Country
az: Ölkə

en: Weight
az: Çəki

en: Container
az: Konteyner

en: Category
az: Kateqoriya

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Save
az: Saxla

en: Default
az: Susmaya görə

en: Summary
az: Xülasə

en: Update
az: Yeniləmə

en: Time
az: Vaxt

en: Add
az: Əlavə et

en: View
az: Görünüş

en: Length
az: Uzunluq

en: hidden
az: gizli

en: Refresh
az: Yenilə

en: Updated
az: Yeniləndi

en: Timestamp
az: Vaxt möhürü

en: ID
az: İD

en: Unknown
az: Naməlum

en: User
az: İstifadəçi

en: Continue
az: Davam et

en: Error
az: Səhv

en: Options
az: Seçimlər

en: Created
az: Yaradıldı

en: Create
az: Yaradıldı

en: All
az: Hammısı

en: Year
az: İl

en: Date format
az: Vaxt formatı

en: Block
az: Blok

en: Page
az: Səhifə

en: Never
az: Heç vaxt

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Roles
az: Rollar

en: Comment
az: Şərh

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: URL alias
az: URL ləqəbi

en: User role
az: İstifadəçi rolu

en: Mode
az: Rejim

en: N/A
az: Yox

en: Month
az: Ay

en: Unlimited
az: Limitsiz

en: State
az: Dövlət

en: Desc
az: azaldın

en: Owner
az: Sahib

en: Poland
az: Polşa

en: Portugal
az: Portuqaliya

en: Day
az: Gün

en: Start date
az: Başlanğıc tarixi

en: End date
az: Son tarix

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Other
az: Digər

en: Role
az: Rollar

en: Log in
az: Loqin

en: Provider
az: Provayder

en: Expose
az: ifşa etmək

en: Plain
az: Düz

en: Pattern
az: Nümunə

en: Germany
az: Almaniya

en: Sort by
az: Sırala

en: Condition
az: Vəziyyət

en: Austria
az: Avstriya

en: Belgium
az: Belçika

en: Bulgaria
az: Bolqarıstan

en: Cyprus
az: Kipr

en: Denmark
az: Danimarka

en: Estonia
az: Estoniya

en: Finland
az: Finlandiya

en: France
az: Fransa

en: Greece
az: Yunanıstan

en: Hungary
az: Macarıstan

en: Ireland
az: İrlandiya

en: Italy
az: İtaliya

en: Latvia
az: Latviya

en: Lithuania
az: Litva

en: Luxembourg
az: Lüksemburq

en: Netherlands
az: Hollandiya

en: Norway
az: Norveç

en: Romania
az: Rumıniya

en: Slovakia
az: Slovakiya

en: Slovenia
az: Sloveniya

en: Spain
az: İspaniya

en: Sweden
az: İsveç

en: Switzerland
az: İsveçrə

en: United Kingdom
az: Birləşmiş Krallıq

en: ‹ previous
az: ‹ əvvəlki

en: next ›
az: növbəti ›

en: Display name
az: Göstərilən ad

en: Activity
az: Fəaliyyət

en: Hour
az: Saat

en: Minute
az: Dəqiqə

en: Select list
az: Siyahı seçin

en: Workflow
az: İş axını

en: Greater than
az: -dən böyükdür

en: Less than
az: -dən az

en: Sidebar
az: Yan panel

en: Duplicate
az: Dublikat

en: Display label
az: Ekran etiket

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Standard
az: Standart

en: Not published
az: Dərc olunmayıb

en: The username %name has not been activated or is blocked.
az: %name istifadəçi adı aktivləşdirilməyib və ya bloklanıb.

en: ‹ Previous
az: ‹ Əvvəlki

en: Next ›
az: Sonrakı ›

en: Unpublished
az: Dərc olunmayıb

en: Live
az: Canlı

en: Default value
az: Standart qiymət

en: Timezone
az: Saat qurşağı

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Croatia
az: Xorvatiya

en: URL path settings
az: URL yolu parametrləri

en: « first
az: « ilk

en: last »
az: son »

en: Offset
az: Ofset

en: Locked
az: Bağlanıb

en: Emails
az: E-poçtlar

en: - Select -
az: - Seçin -

en: Set as default
az: Defolt olaraq təyin edin

en: Translate
az: Tərcümə etmək

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: Dates
az: Tarixlər

en: Password field is required.
az: Parol sahəsi tələb olunur.

en: IP address
az: IP ünvanı

en: Bundles
az: Paketlər

en: Bundle
az: Paket

en: Notify user of new account
az: İstifadəçini yeni hesab haqqında xəbərdar edin

en: Form mode
az: Forma rejimi

en: Current user
az: Cari istifadəçi

en: Registration successful. You are now logged in.
az: Qeydiyyat uğurlu oldu. İndi daxil olmusunuz.

en: Numeric
az: Rəqəmsal

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: Placeholder
az: Köməkçi söz

en: Language settings
az: Dil parametrləri

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Machine-readable name
az: Maşınla oxuna bilən ad

en: Reset to alphabetical
az: Əlifba sırasına sıfırlayın

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »

en: Entities
az: Entitilər

en: Not restricted
az: Məhdudlaşdırılmayıb
