Commerce Core (3.0.0-beta2) - en to hy translation catalogue (145 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Forgot password?
hy: Մոռացե՞լ եք գաղտնաբառը։

en: Prefix
hy: Նախածանց

en: Suffix
hy: Վերջածանց

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Value
hy: Արժեք

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Email address
hy: էլ. փոստ հասցե

en: Type
hy: Տեսակ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: List
hy: Ցանկ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Enable
hy: Ակտիվացնել

en: Disable
hy: Անջատել

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Comments
hy: Մեկնաբանություններ

en: Currency
hy: Արժույթ

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Categories
hy: Կատեգորիաներ

en: Version
hy: Տաբերակ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Search
hy: Որոնել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: None
hy: Ոչ մի

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Number
hy: Թիվ

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Country
hy: Երկիր

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Summary
hy: Ամփոփում

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Time
hy: Ժամանակ

en: Add
hy: Ավելացնել

en: View
hy: Դիտել

en: Format
hy: Ֆորմատ

en: Refresh
hy: Թարմացում

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Unknown
hy: Անհայտ

en: User
hy: Օգտագործող

en: Continue
hy: Շարունակել

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Error
hy: Սխալ

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Create
hy: Ստեղծել

en: Year
hy: Տարի

en: Date format
hy: Ամսաթվի ձևաչափը

en: Block
hy: Բլոկ

en: Page
hy: Էջ

en: Never
hy: Երբեք

en: Roles
hy: Դերեր

en: Comment
hy: Մեկնաբանություն

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Mode
hy: Ռեժիմ

en: N/A
hy: Տվյալ չկա

en: Month
hy: Ամիս

en: Unlimited
hy: Անսահմանափակ

en: Code
hy: Կոդ

en: Owner
hy: Սեփականատեր

en: Poland
hy: Լեհաստան

en: Portugal
hy: Պորտուգալիա

en: Day
hy: Օր

en: Start date
hy: Մեկնարկի ամսաթիվ

en: End date
hy: Ավարտի ամսաթիվը

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Role
hy: Դեր

en: Log in
hy: Մուտք գործել

en: Provider
hy: Մատակարար

en: Germany
hy: Գերմանիա

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Condition
hy: Վիճակ

en: Austria
hy: Ավստրիա

en: Belgium
hy: Բելգիա

en: Bulgaria
hy: Բուլղարիա

en: Cyprus
hy: Կիպրոս

en: Denmark
hy: Դանիա

en: Estonia
hy: Էստոնիա

en: Finland
hy: Ֆինլանդիա

en: France
hy: Ֆրանսիա

en: Greece
hy: Հունաստան

en: Hungary
hy: Հունգարիա

en: Ireland
hy: Իռլանդիա

en: Italy
hy: Իտալիա

en: Latvia
hy: Լատվիա

en: Lithuania
hy: Լիտվա

en: Luxembourg
hy: Լյուքսեմբուրգ

en: Malta
hy: Մալթա

en: Netherlands
hy: Նիդեռլանդներ

en: Norway
hy: Նորվեգիա

en: Romania
hy: Ռումինիա

en: Slovakia
hy: Սլովակիա

en: Slovenia
hy: Սլովենիա

en: Spain
hy: Իսպանիա

en: Sweden
hy: Շվեդիա

en: Switzerland
hy: Շվեյցարիա

en: United Kingdom
hy: Մեծ Բրիտանիա

en: Authoring information
hy: Տեղեկություն հեղինակի մասին

en: ‹ previous
hy: ‹ նախորդը

en: next ›
hy: հաջորդը ›

en: Today
hy: Այսօր

en: Hour
hy: Ժամ

en: Minute
hy: Րոպե

en: Greater than
hy: Ավելի մեծ քան

en: Less than
hy: Պակաս քան

en: Display label
hy: Ցուցադրել պիտակը

en: Standard
hy: Ստանդարտ

en: Not published
hy: Չհրապարակված

en: The username %name has not been activated or is blocked.
hy: %name  օգտատիրոջ անունը  ակտիվ չէ կամ արգելափակված է

en: Default value
hy: Լռելյայն արժեք

en: Timezone
hy: ժամագոտի

en: Croatia
hy: Խորվաթիա

en: « first
hy: « առաջինը

en: Locked
hy: Արգելափակված

en: - Select -
hy: - Ընտրել -

en: Translate
hy: Թարգմանել

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը

en: Password field is required.
hy: Գաղտնաբառը պարտադիր պահանջվում է:

en: IP address
hy: IP հասցե

en: Bundle
hy: Փաթեթ

en: Notify user of new account
hy: Տեղեկացնել օգտատիրոջը  նոր հաշվի մասին

en: Registration successful. You are now logged in.
hy: Գրանցումը բարեհաջող ավարտված է և դուք արդեն մուտք եք գործել համակարգ։

en: Language settings
hy: Լեզուների կարգավորումներ

en: Machine-readable name
hy: Մեքենայաընթեռնելի տվյալների անունը:

en: Not restricted
hy: Չի սահմանափակվում

en: View mode
hy: Դիտման ռեժիմ

en: Weight for @title
hy: @title -ի կշիռը

en: Several special characters are allowed, including space, period (.), hyphen (-), apostrophe ('), underscore (_), and the @ sign.
hy: Թույլատրված են որոշ հատուկ նիշեր, ներառյալ կետը (.), գծիկը (-), ապոստրոֆը ('), տակի գծիկը (_) և @-ի նշանը:

en: Delete %label
hy: Ջնջել %label

en: The email address is not made public. It will only be used if you need to be contacted about your account or for opted-in notifications.
hy: Էլփոստի հասցեն չի հրապարակվում: Այն կօգտագործվի միայն այն դեպքում, եթե ձեզ հետ կապ հաստատեն ձեր հաշվի մասին կամ միացված ծանուցումների համար:
