Commerce Core (8.x-2.0-beta7) - en to gl translation catalogue (227 entries)

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Status
gl: Estado

en: Forgot password?
gl: Esqueceu o contrasinal?

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Attribute
gl: Atributo

en: Value
gl: Valor

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Email address
gl: Enderezo de correo electrónico

en: Item
gl: Elemento

en: Type
gl: Tipo

en: Author
gl: Autor/a

en: List
gl: Lista

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Remove
gl: Quitar

en: Description
gl: Descrición

en: Log
gl: Rexistro

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Currency
gl: Divisa

en: Default currency
gl: Divisa predeterminada

en: Action
gl: Acción

en: Quantity
gl: Cantidade

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Categories
gl: Categorías

en: Edit
gl: Editar

en: Date
gl: Data

en: Search
gl: Buscar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: None
gl: Ningún

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Test
gl: Proba

en: Number
gl: Número

en: Message
gl: Mensaxe

en: Password
gl: Contrasinal

en: Country
gl: País

en: Weight
gl: Peso

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Import
gl: Importar

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: Default
gl: Predeterminado

en: Summary
gl: Resumo

en: Update
gl: Actualizar

en: Time
gl: Hora

en: View
gl: Ver

en: hidden
gl: oculto

en: Updated
gl: Actualizado

en: User
gl: Usuario/a

en: Continue
gl: Continuar

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Options
gl: Opcións

en: Created
gl: Creado

en: Create
gl: Crear

en: All
gl: Todo

en: Active
gl: Activo

en: Year
gl: Ano

en: Block
gl: Bloque

en: Page
gl: Páxina

en: Never
gl: Nunca

en: Published
gl: Publicado

en: Filter
gl: Filtro

en: URL alias
gl: Alias de URL

en: Conditions
gl: Condicións

en: Mode
gl: Modo

en: N/A
gl: N/D

en: Month
gl: Mes

en: Price
gl: Prezo

en: Customer
gl: Cliente

en: Amount
gl: Cantidade

en: Unlimited
gl: Ilimitado

en: Add to cart
gl: Engadir ao carro

en: Address
gl: Enderezo

en: State
gl: Estado

en: Inactive
gl: Inactivo

en: Owner
gl: Propietario

en: Payment
gl: Pagamento

en: Store
gl: Tenda

en: Poland
gl: Polonia

en: Events
gl: Eventos

en: Start date
gl: Data de Inicio

en: End date
gl: Data de fin

en: Configuration
gl: Configuración

en: SKU
gl: Referencia (SKU)

en: Attributes
gl: Atributos

en: Log in
gl: Iniciar sesión

en: order
gl: pedido

en: Online
gl: Conectado

en: Checkout
gl: Node Checkout

en: Provider
gl: Proveedor

en: Expose
gl: Expoñer

en: Operator
gl: Operador

en: Order
gl: Orde

en: Plain
gl: Simple

en: Visibility settings
gl: Configuración da visibilidade

en: Germany
gl: Alemaña

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Belgium
gl: Bélxica

en: Cyprus
gl: Chipre

en: Czech Republic
gl: República Checa

en: Denmark
gl: Dinamarca

en: Finland
gl: Finlandia

en: France
gl: Francia

en: Greece
gl: Grecia

en: Hungary
gl: Hungría

en: Ireland
gl: Irlanda

en: Italy
gl: Italia

en: Latvia
gl: Letonia

en: Lithuania
gl: Lituania

en: Luxembourg
gl: Luxemburgo

en: Netherlands
gl: Holanda

en: Romania
gl: Romanía

en: Slovakia
gl: Eslovaquia

en: Slovenia
gl: Eslovenia

en: Spain
gl: España

en: Sweden
gl: Suecia

en: Authoring information
gl: Información do autor

en: seconds
gl: segundos

en: ‹ previous
gl: ‹ anterior

en: next ›
gl: seguinte ›

en: Select list
gl: Lista de selección

en: Workflow
gl: Fluxo de traballo

en: Greater than
gl: Maior que

en: Less than
gl: Menor que

en: Tax rate
gl: Tasa fiscal

en: Product type
gl: Tipo de produto

en: Shopping cart
gl: Carro da compra

en: Cart
gl: Cesta da compra

en: Discount
gl: Desconto

en: Product
gl: Produto

en: Payment method
gl: Método de pago

en: Changed
gl: Cambiado

en: Completed
gl: Completado

en: Products
gl: Produtos

en: Product types
gl: Tipos de produto

en: Standard
gl: Estándar

en: Orders
gl: Pedidos

en: Not published
gl: Non publicado

en: The username %name has not been activated or is blocked.
gl: O usuario %name non foi activado ou está bloqueado.

en: ‹ Previous
gl: ‹ Anterior

en: Next ›
gl: Seguinte ›

en: Unpublished
gl: Non publicado

en: Live
gl: Vista previa

en: Review
gl: Revisión

en: logs
gl: rexistros

en: Complete
gl: Completa

en: Default value
gl: Valor predefinido

en: Apply
gl: Aplicar

en: log
gl: rexistro

en: Croatia
gl: Croacia

en: Order ID
gl: ID do pedido

en: URL path settings
gl: Axustes de ruta URL

en: Services
gl: Servizos

en: Usage
gl: Uso

en: product
gl: Producto

en: « first
gl: « primeira

en: last »
gl: última »

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Emails
gl: Correos electrónicos

en: Billing information
gl: Datos de facturación

en: Transaction mode
gl: Modo de transacción

en: Go back
gl: Voltar

en: - Select -
gl: - Seleccione -

en: Step
gl: Paso

en: Currency code
gl: Código de divisa

en: VAT
gl: IVA

en: Payment methods
gl: Formas de pago

en: Credit card
gl: Tarxeta de cŕedito

en: Dates
gl: Datas

en: Address book
gl: Libro de enderezos

en: Tax
gl: Imposto

en: Card type
gl: Tipo de tarxeta

en: Card number
gl: Número de tarxeta

en: Password field is required.
gl: O campo contrasinal é necesario.

en: Cart block
gl: Bloque de cita

en: Checkout settings
gl: Configuración de usuario

en: Update cart
gl: Actualizar cesta

en: IP address
gl: Enderezo IP

en: Billing Information
gl: Datos de facturacion

en: Bundle
gl: Paquete

en: No products available.
gl: Non hai productos dispoñíbeis.

en: Current user
gl: Usuario actual

en: Order total
gl: Pedido Total

en: Add to cart form
gl: Engadir ao índice do libro.

en: Total price
gl: Prezo total

en: Provide a password for the new account in both fields.
gl: Proporcione un contrasinal para a nova conta en ambos campos.

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: Language settings
gl: Opcións de idioma

en: - All -
gl: - Todo -

en: Machine-readable name
gl: Nome lexíbel pola máquina

en: Reset to alphabetical
gl: Restaurar a alfabético

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »

en: Order type
gl: Tipo de pedido

en: View own orders
gl: Ver pedidos propios

en: Confirm email
gl: Confirmación de correo electrónico

en: Reusable
gl: Reutilizable

en: Your shopping cart is empty.
gl: A súa cesta da compra está baleira.

en: Implements the shopping cart system and add to cart features.
gl: Implementa o sistema de cesta da compra e as funcionalidades de engadir a cesta.

en: Access checkout
gl: Acceder a finalización de compra

en: Complete a purchase through the checkout form.
gl: Completar a compra a través do formulario de pedido

en: Completion message
gl: Mensaxe de finalización

en: Unit price
gl: Prezo unitario

en: Order number
gl: Número de pedido

en: The order number displayed to the customer.
gl: O número de pedido mostrado o cliente.

en: Defines the Order entity and associated features.
gl: Define unha entidade de Pedido e características asociadas.

en: Commerce Order
gl: Pedido de Commerce

en: Administer product types
gl: Administrar tipos de produtos

en: Add product type
gl: Engadir dun tipo de produto.

en: Defines the Product entity and associated features.
gl: Define a entidade de produto e características asociadas.

en: Commerce Product
gl: Produto de Commerce

en: View mode
gl: Modo de vista

en: Numeric code
gl: Código numérico

en: Weight for @title
gl: Peso para @title

en: Quantity text field
gl: Campo de texto de cantidade

en: Tax type
gl: Tipo de imposto

en: You have not placed any orders with us yet.
gl: Non realizou ningún pedido con nos todavía.

en: Tax types
gl: Tipos de impostos

en: Source entity type
gl: Tipo de entidade orixe

en: Last saved
gl: Gardado por última vez

en: Not saved yet
gl: Aínda sen gardar

en: Several special characters are allowed, including space, period (.), hyphen (-), apostrophe ('), underscore (_), and the @ sign.
gl: Permítense varios caracteres especiais, incluídos o espazo, o punto (.), o guión (-), o  apóstrofo ('), o subliñado (_) e o signo @.

en: There are no @label yet.
gl: Non hai @label aínda.
