Commerce Core (8.x-2.26) - en to br translation catalogue (25 entries)

en: Title
br: Titl

en: Body
br: Korf

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Username
br: Anv implijer

en: Email address
br: Chomlec'h postel

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Edit
br: Kemmañ

en: Search
br: Enklask

en: Password
br: Ger-tremen

en: Settings
br: Arventennoù

en: Update
br: Hizivadenn

en: View
br: Gwel

en: Continue
br: Kenderc'hel

en: Email
br: Chomlec'h postel

en: Date format
br: Furmad deiziad

en: Page
br: Pajenn

en: Filter
br: Sil

en: France
br: Frañs

en: Hour
br: eurvezh

en: Minute
br: munutenn

en: Plugin
br: Lugant

en: Password field is required.
br: Rekis eo ar maezienn ger-tremen

en: Language settings
br: Arventennoù yezh
