Drupal Commerce (8.x-2.3) - en to fy translation catalogue (30 entries)

en: Title
fy: Titel

en: Body
fy: Berjochttekst

en: Delete
fy: Wiskje

en: Username
fy: Brûkersnamme

en: Cancel
fy: Ofbrekke

en: Edit
fy: Bewurkje

en: Date
fy: Datum

en: Search
fy: Sykje

en: None
fy: Gjin

en: Message
fy: Berjocht

en: Password
fy: Wachtwurd

en: Settings
fy: Ynstellings

en: Save
fy: Bewarje

en: View
fy: Besjen

en: User
fy: Brûker

en: Continue
fy: Trochgean

en: Active
fy: Aktyf

en: Month
fy: Moanne

en: Log in
fy: Ynlogge

en: Germany
fy: Dútslân

en: Belgium
fy: Belgje

en: Netherlands
fy: Nederlân

en: ‹ previous
fy: ‹ foarige

en: next ›
fy: folgjende ›

en: « first
fy: « earste

en: last »
fy: lêste »

en: - Select -
fy: - Selektearje -

en: Password field is required.
fy: It fjild wachtwurd is fereaske.

en: Language settings
fy: Taalynstellings

en: Special
fy: Útljochte
