Drupal Commerce (8.x-2.3) - en to sq translation catalogue (67 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Value
sq: Vlera

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Type
sq: Lloji

en: Author
sq: Autori

en: List
sq: Lista

en: Cancel
sq: Anulo

en: Remove
sq: Hiq

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Date
sq: Data

en: Search
sq: Kërko

en: Reset
sq: Rifillo

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Message
sq: Mesazhi

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Weight
sq: Pesha

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Save
sq: Ruaj

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Update
sq: Rifresko

en: Time
sq: Ora

en: View
sq: Shfaq

en: User
sq: Përdoruesi

en: Continue
sq: Vazhdo

en: Created
sq: Krijuar

en: Create
sq: Krijo

en: All
sq: Të gjitha

en: Active
sq: Aktiv

en: Block
sq: Bllokuar

en: Page
sq: Faqe

en: Never
sq: Asnjëherë

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Roles
sq: Rolet

en: Published
sq: Publikuar

en: Filter
sq: Filtri

en: Mode
sq: Mënyrë

en: Unlimited
sq: Pa limit

en: Code
sq: Kodi

en: Configuration
sq: Konfigurimi

en: Other
sq: Tjetër

en: Log in
sq: Identifikohu

en: Online
sq: Në-linjë

en: Authoring information
sq: Informacione mbi lidhjen

en: ‹ previous
sq: ‹ paraardhëse

en: next ›
sq: në vazhdim ›

en: Greater than
sq: Më e madhe

en: Less than
sq: Më e vogël

en: Not published
sq: I pa publikuar

en: The username %name has not been activated or is blocked.
sq: Përdoruesi %name nuk është aktivuar ose është bllokuar.

en: URL path settings
sq: Rregullimet e pozicionit të URL

en: « first
sq: « e para

en: last »
sq: e fundit »

en: Password field is required.
sq: Fusha e fjalëkalimit është e detyrueshme.

en: Provide a password for the new account in both fields.
sq: Shkruaj një fjalëkalim për profilin të ri në të dy fushat.

en: Language settings
sq: Rregullimet e stemës

en: Reset to alphabetical
sq: Rikthe në alfabetor

en: Weight for @title
sq: Pesha për @title
