Commerce Core (8.x-2.30) - en to be translation catalogue (172 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: Status
be: Статус

en: Forgot password?
be: Забыліся на пароль?

en: Prefix
be: Прэфікс

en: Suffix
be: Суфікс

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Attribute
be: Атрыбут

en: Value
be: Значэнне

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Email address
be: Email адрас

en: Item
be: Элемент

en: Type
be: Тып

en: Author
be: Аўтар

en: List
be: Спіс

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Remove
be: Выдаліць

en: Description
be: Апісанне

en: Log
be: Журнал

en: Enable
be: Уключыць

en: Disable
be: Выключыць

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Categories
be: Катэгорыі

en: Version
be: Версія

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Date
be: Дата

en: Search
be: Пошук

en: Reset
be: Скінуць

en: None
be: Аніводны(ая)

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Test
be: Тэст

en: Number
be: Нумар

en: Message
be: Паведамленне

en: Password
be: Пароль

en: Country
be: Краіна

en: Weight
be: Вага

en: Category
be: Катэгорыя

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Label
be: Подпіс

en: Save
be: Захаваць

en: Default
be: Прадвызначана

en: Summary
be: Падсумаванне

en: Update
be: Абнавіць

en: Time
be: Час

en: Add
be: Дадаць

en: View
be: Праглядзець

en: Format
be: Фармат

en: URL
be: Спасылка

en: Updated
be: Абноўлена

en: Timestamp
be: Пазначка даты

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Unknown
be: Невядомы

en: User
be: Карыстальнік

en: Continue
be: Працягнуць

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Error
be: Памылка

en: Options
be: Налады

en: Created
be: Створана

en: Create
be: Стварыць

en: All
be: Усе

en: Year
be: Год

en: Date format
be: Фармат даты

en: Block
be: Блок

en: Page
be: Старонка

en: Never
be: Ніколі

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Roles
be: Ролі

en: Comment
be: Каментар

en: Published
be: Апублікавана

en: Filter
be: Фільтраваць

en: URL alias
be: URL псеўданім

en: Mode
be: Лад

en: N/A
be: Не даступна

en: Month
be: Месяц

en: Unlimited
be: Неабмежавана

en: Code
be: Код

en: Owner
be: Уладальнік

en: Poland
be: Польша

en: Portugal
be: Партугалія

en: Day
be: Дзень

en: Start date
be: Дата пачатку

en: End date
be: Дата заканчэння

en: Configuration
be: Налады

en: Other
be: Іншыя

en: Role
be: Роля

en: Log in
be: Уваход у сістэму

en: Online
be: Анляйн

en: Provider
be: Пастаўшчык

en: Order
be: Парадак

en: Plain
be: Звычайны

en: Visibility settings
be: Налады бачнасці

en: Germany
be: Германія

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Condition
be: Умова

en: Austria
be: Аўстрыя

en: Belgium
be: Бельгія

en: Bulgaria
be: Балгарыя

en: Cyprus
be: Кіпр

en: Denmark
be: Данія

en: Estonia
be: Эстонія

en: Finland
be: Фінляндыя

en: France
be: Францыя

en: Greece
be: Грэцыя

en: Hungary
be: Вугоршчына

en: Ireland
be: Ірландыя

en: Italy
be: Італія

en: Latvia
be: Латвія

en: Lithuania
be: Літва

en: Luxembourg
be: Люксембург

en: Malta
be: Мальта

en: Netherlands
be: Нідэрланды

en: Norway
be: Нарвегія

en: Romania
be: Румынія

en: Slovakia
be: Славакія

en: Slovenia
be: Славенія

en: Spain
be: Іспанія

en: Sweden
be: Швецыя

en: Switzerland
be: Швейцарыя

en: United Kingdom
be: Вялікабрытанія

en: Authoring information
be: Інфармацыя пра аўтара

en: ‹ previous
be: ‹ папярэдняя

en: next ›
be: наступная ›

en: Expired
be: Выбег тэрмін

en: Hour
be: Гадзіна

en: Minute
be: Хвіліна

en: Select list
be: Выпадаючы спіс

en: Workflow
be: Плын працы

en: Greater than
be: Знак "болей за"

en: Less than
be: Знак "меней за"

en: Duplicate
be: Дубліраваць

en: Display label
be: Метка для адлюстравання

en: Standard
be: Стандарт

en: Interval
be: Інтэрвал

en: Not published
be: Не апублікаваны

en: The username %name has not been activated or is blocked.
be: Гэта імя карыстальніка - %name - неактыўнае або заблакаванае.

en: Unpublished
be: Неапублікавана

en: logs
be: лёгі

en: Default value
be: Прадвызначанае значэнне

en: Timezone
be: Гадзінны пояс

en: Apply
be: Ужыць

en: Croatia
be: Харватыя

en: URL path settings
be: Наладкі шляху

en: « first
be: « першая

en: last »
be: апошняя »

en: Locked
be: Зачынены

en: Account information
be: Інфармацыя што да рахунку

en: Data
be: Дадзенныя

en: - Select -
be: - Выбраць -

en: Entity type
be: Тып сутнасці

en: Dates
be: Даты

en: Password field is required.
be: Поле ўводу пароля абавязковае

en: IP address
be: IP адрас

en: Bundle
be: Набор

en: Notify user of new account
be: Паведаміць карыстальніку аб новым рахунку

en: Current user
be: Бягучы карыстальнік

en: Registration successful. You are now logged in.
be: Рэгістрацыя паспяховая. Вы ўвайшлі ў свой рахунак.

en: Provide a password for the new account in both fields.
be: Увядзіце пароль (двойчы) для вашага новага рахунку.

en: Placeholder
be: Запаўняльнік

en: Language settings
be: Моўныя налады

en: Machine-readable name
be: Машыначытаемае імя

en: Reset to alphabetical
be: Перагрузіць у алфавітным парадку

en: Not restricted
be: Не абмежавана

en: View mode
be: Лад выгляду

en: Weight for @title
be: Вага для @title

en: Edit %label
be: Рэдагаваць %label

en: Delete %label
be: Выдаліць %label

en: There are no @label yet.
be: Яшчэ няма @label.
