Commerce Core (8.x-2.30) - en to pl translation catalogue (393 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Body
pl: Treść

en: Forgot password?
pl: Zapomniane hasło?

en: Prefix
pl: Przedrostek

en: Suffix
pl: Przyrostek

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Attribute
pl: Atrybut

en: Value
pl: Wartość

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Email address
pl: Adres e-mail

en: Item
pl: Element

en: Type
pl: Typ

en: Author
pl: Autor

en: List
pl: Lista

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Remove
pl: Usuń

en: Description
pl: Opis

en: Log
pl: Dziennik

en: Enable
pl: Włącz

en: Disable
pl: Wyłącz

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Currency
pl: Waluta

en: Default currency
pl: Domyślna waluta

en: Quantity
pl: Ilość

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Categories
pl: Kategorie

en: Version
pl: Wersja

en: Login
pl: Zaloguj

en: Edit
pl: Edytuj

en: Date
pl: Data

en: Search
pl: Szukaj

en: Reset
pl: Resetuj

en: None
pl: Brak

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Number
pl: Liczba

en: Message
pl: Wiadomość

en: Password
pl: Hasło

en: Country
pl: Państwo

en: Weight
pl: Waga

en: Category
pl: Kategoria

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: Label
pl: Etykieta

en: Save
pl: Zapisz

en: Default
pl: Domyślny

en: Summary
pl: Podsumowanie

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Time
pl: Czas

en: Add
pl: Dodaj

en: View
pl: Widok

en: Length
pl: Długość

en: hidden
pl: nie pokazuj

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: Total
pl: Razem

en: Unknown
pl: Nieznany

en: User
pl: Użytkownik

en: Continue
pl: Kontynuuj

en: Error
pl: Błąd

en: Options
pl: Opcje

en: Created
pl: Utworzono

en: Create
pl: Utwórz

en: All
pl: Wszystko

en: Year
pl: Rok

en: Date format
pl: Format daty

en: Block
pl: Blok

en: Page
pl: Strona

en: Never
pl: Nigdy

en: Custom
pl: Własne

en: Roles
pl: Role

en: Comment
pl: Komentarz

en: Published
pl: Opublikowane

en: Filter
pl: Filtr

en: URL alias
pl: Alias URL

en: Conditions
pl: Warunki

en: Mode
pl: Tryb

en: Success
pl: Sukces

en: N/A
pl: niedostępne

en: Month
pl: Miesiąc

en: Price
pl: Cena

en: Customers
pl: Klienci

en: Customer
pl: Klient

en: Amount
pl: Ilość

en: Unlimited
pl: Nieograniczone

en: Add to cart
pl: Dodaj do koszyka

en: Address
pl: Adres

en: State
pl: Stan

en: Desc
pl: Malejąco

en: Code
pl: Kod

en: Owner
pl: Właściciel

en: Payment
pl: Płatność

en: payment
pl: płatność

en: Payments
pl: Płatności

en: Store
pl: Sklep

en: Poland
pl: Polska

en: Portugal
pl: Portugalia

en: Day
pl: Dzień

en: Events
pl: Wydarzenia

en: Start date
pl: Data początkowa

en: End date
pl: Data końcowa

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Other
pl: Inne

en: Attributes
pl: Atrybuty

en: Role
pl: Rola

en: Padding
pl: Dopełnienie

en: Log in
pl: Zaloguj

en: Online
pl: Włączona

en: Checkout
pl: Realizacja zamówienia

en: Provider
pl: Usługodawca

en: Expose
pl: Udostępniaj

en: Order
pl: Kolejność

en: Equals
pl: Równa się

en: Plain
pl: Zwykłe

en: Pattern
pl: Wzorzec

en: Expires
pl: Wygasa

en: Visibility settings
pl: Ustawienia widoczności

en: Germany
pl: Niemcy

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Condition
pl: Warunek

en: Belgium
pl: Belgia

en: Bulgaria
pl: Bułgaria

en: Cyprus
pl: Cypr

en: Denmark
pl: Dania

en: Finland
pl: Finlandia

en: France
pl: Francja

en: Greece
pl: Grecja

en: Hungary
pl: Węgry

en: Ireland
pl: Irlandia

en: Italy
pl: Włochy

en: Latvia
pl: Łotwa

en: Lithuania
pl: Litwa

en: Luxembourg
pl: Luksemburg

en: Netherlands
pl: Holandia

en: Norway
pl: Norwegia

en: Romania
pl: Rumunia

en: Slovakia
pl: Słowacja

en: Slovenia
pl: Słowenia

en: Spain
pl: Hiszpania

en: Sweden
pl: Szwecja

en: Switzerland
pl: Szwajcaria

en: United Kingdom
pl: Wielka Brytania

en: Authoring information
pl: Autor i data

en: Create account
pl: Stwórz konto

en: seconds
pl: sekundy

en: List price
pl: Cennik

en: message
pl: wiadomość

en: Countries
pl: Kraje

en: API key
pl: Klucz API

en: ‹ previous
pl: ‹ poprzednia

en: next ›
pl: następna ›

en: Manual
pl: Ręczne

en: Expired
pl: Przedawnione

en: Display name
pl: Wyświetlana nazwa

en: Activity
pl: Aktywność

en: Hour
pl: Godzina

en: Minute
pl: Minuta

en: Select list
pl: Lista wyboru

en: Workflow
pl: Przepływ pracy

en: Greater than
pl: Większy niż

en: Less than
pl: Mniejszy niż

en: Unit
pl: Jednostka

en: Sidebar
pl: Pasek boczny

en: Tax rate
pl: Stawka podatku vat

en: Product type
pl: Typ produktu

en: Promotions
pl: Promocje

en: Plugin
pl: Wtyczka

en: Duplicate
pl: Zduplikowany

en: Shopping cart
pl: Koszyk na zakupy

en: Cart
pl: Koszyk

en: Coupon
pl: Kupon

en: Coupons
pl: Kupony

en: Discount
pl: Rabat

en: Display label
pl: Wyświetl etykietę

en: Product
pl: Produkt

en: Subtotal
pl: Podsuma

en: Billing address
pl: Adres płatności

en: Payment method
pl: Metoda płatności

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Completed
pl: Zakończone

en: Products
pl: Produkty

en: Product types
pl: Typy produktów

en: Standard
pl: Standardowe

en: Interval
pl: Interwał

en: Orders
pl: Zamówienia

en: Not published
pl: Nie do publikacji

en: Percentage
pl: Procenty

en: The username %name has not been activated or is blocked.
pl: Nazwa użytkownika %name jest nieaktywna lub niedozwolona.

en: ‹ Previous
pl: ‹ Poprzednia

en: Next ›
pl: Następna ›

en: Unpublished
pl: Nieopublikowany

en: Live
pl: Na żywo

en: Review
pl: Podgląd

en: Complete
pl: Zakończone

en: Default value
pl: Wartość domyślna

en: Timezone
pl: Strefa czasowa

en: Apply
pl: Zastosuj

en: log
pl: dziennika

en: Croatia
pl: Chorwacja

en: Adjustment
pl: Dostosowanie

en: Order ID
pl: ID zamówienia

en: URL path settings
pl: Adres

en: Services
pl: Serwisy

en: Unavailable
pl: Niedostępny

en: Usage
pl: Użycie

en: Compatibility
pl: Kompatybilność

en: product
pl: produkt

en: « first
pl: « pierwsza

en: last »
pl: ostatnia »

en: Add address
pl: Dodaj adres

en: British Columbia
pl: Kolumbia Brytyjska

en: New Brunswick
pl: Nowy Brunszwik

en: Nova Scotia
pl: Nowa Szkocja

en: Prince Edward Island
pl: Wyspa Księcia Edwarda

en: Add comment
pl: Dodaj komentarz

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Locked
pl: Zablokowany

en: Account information
pl: Dane konta

en: Emails
pl: E-maile

en: Billing information
pl: Dane do płatności

en: Transaction type
pl: Typ transakcji

en: Go back
pl: Wróć

en: Zone
pl: Strefa

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: Behavior
pl: Zachowanie

en: Set as default
pl: Ustaw jako domyślne

en: Product information
pl: Informacje o produkcie

en: Customer ID
pl: ID klienta

en: Regions
pl: Regiony

en: Step
pl: Krok

en: Currency code
pl: Kod waluty

en: Currencies
pl: Waluty

en: Available currencies
pl: Dostępne waluty

en: Entity type
pl: Typ encji

en: Total paid
pl: Razem zapłacono

en: Payment methods
pl: Metody płatności

en: Credit card
pl: Karta kredytowa

en: Dates
pl: Daty

en: Generate
pl: Generuj

en: Variations
pl: Warianty

en: Product variations
pl: Wariacje produktu

en: Add variation
pl: Dodaj wariację

en: Tax
pl: Podatek

en: You have entered an invalid credit card number.
pl: Podano nieprawidłowy numer karty kredytowej.

en: Card type
pl: Typ karty

en: Card number
pl: Numer karty

en: Payment gateways
pl: Bramki do płatności

en: Password field is required.
pl: Pole Hasło jest wymagane.

en: Radio buttons
pl: Przyciski radio

en: Cart block
pl: Blok koszyka

en: Checkout settings
pl: Ustawienia realizacji zamówienia

en: Customer information
pl: Informacje o kliencie

en: Update cart
pl: Aktualizuj koszyk

en: Add product
pl: Dodaj produkt

en: Order settings
pl: Ustawienia zamówienia

en: products
pl: produkty

en: IP address
pl: Adres IP

en: Bundles
pl: Zestawy

en: Bundle
pl: Zestaw

en: No products available.
pl: Brak dostępnych produktów

en: Notify user of new account
pl: Powiadom użytkownika o utworzeniu nowego konta

en: Current user
pl: Aktualny użytkownik

en: Order total
pl: Łączna wartość zamówienia

en: Registration successful. You are now logged in.
pl: Tworzenie konta zakończyło się pomyślnie i nastąpiło zalogowanie do witryny.

en: Add to cart form
pl: Formularz dodawania do koszyka

en: The product title.
pl: Tytuł produktu.

en: Total price
pl: Cena całkowita

en: Numeric
pl: Numeryczny

en: Payment information
pl: Informacje o płatności

en: Alphanumeric
pl: Alfanumeryczne

en: Provide a password for the new account in both fields.
pl: Hasło dla nowego konta użytkownika należy wprowadzić do obydwu pól.

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: Placeholder
pl: Zaślepka

en: Language settings
pl: Ustawienia językowe

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Machine-readable name
pl: Nazwa wewnętrzna

en: Payment Method
pl: Metoda płatności

en: Reset to alphabetical
pl: Uporządkuj alfabetycznie

en: Reorder
pl: Zmień kolejność

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Greater than or equal to
pl: Większy lub równy w stosunku do

en: Less than or equal to
pl: Mniejsze lub równe od

en: Remote ID
pl: Zdalne ID

en: Coupon code
pl: Kod kuponu

en: Offer
pl: Oferta

en: No orders available.
pl: Brak dostępnych zamówień

en: Payment type
pl: Typ płatności

en: Customer email
pl: Email klienta

en: Add currency
pl: Dodaj walutę

en: Entities
pl: Encje

en: Not restricted
pl: Bez ograniczeń

en: Product attributes
pl: Atrybuty produktu

en: @count item | @count items
pl[0]: @count pozycja
pl[1]: @count pozycje
pl[2]: @count pozycji

en: Unlock
pl: Odblokuj

en: Label text
pl: Tekst podpisu

en: Payment instructions
pl: Instrukcje płatności

en: Order type
pl: Typ zamówienia

en: View own orders
pl: Zobacz własne zamówienia

en: visible
pl: widoczny

en: Reusable
pl: Wielokrotnego użytku

en: Your shopping cart is empty.
pl: Twój koszyk jest pusty.

en: Implements the shopping cart system and add to cart features.
pl: Implementuje obsługę koszyka oraz dodawania produktów do koszyka.

en: Add some items to your cart and then try checking out.
pl: Dodaj jakieś produkty do koszyka i spróbuj wtedy zrealizować zamówienie.

en: Your shopping cart has been updated.
pl: Twój koszyk został zaaktualizowany.

en: Access checkout
pl: Możliwość realizacji zamówienia

en: Complete a purchase through the checkout form.
pl: Dokończenie zakupu z użyciem formularza realizacji zamówienia.

en: Completion message
pl: Komunikat na zakończenie

en: Customer profile
pl: Profil klienta

en: Unit price
pl: Cena jednostkowa

en: Order number
pl: Numer zamówienia

en: The order number displayed to the customer.
pl: Numer zamówienia wyświetlany klientowi.

en: Defines the Order entity and associated features.
pl: Definiuje encję Zamówienia i powiązane właściwości.

en: Commerce Order
pl: Zamówienie Commerce

en: Administer product types
pl: Administrowanie typami produktów

en: Add product type
pl: Dodaj typ produktu

en: Defines the Product entity and associated features.
pl: Definiuje encję produktu i powiązane właściwości.

en: View mode
pl: Tryb widoku

en: Administer payments
pl: Administrowanie płatności

en: Failure
pl: Niepowodzenie

en: Payment failed at the payment server. Please review your information and try again.
pl: Płatność nie powiodła się na serwerze płatności. Proszę sprawdzić ponownie swoje dane i spróbować jeszcze raz.

en: Add payment
pl: Dodaj płatność

en: Order balance
pl: Saldo zamówienia

en: Numeric code
pl: Kod numeryczny

en: Weight for @title
pl: Waga dla @title

en: Default quantity
pl: Ilość domyślna

en: You have entered an expired credit card.
pl: Podana karta kredytowa jest przedawniona.

en: Commerce Cart
pl: Koszyk Commerce

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Commerce Checkout
pl: Składanie zamówienia Commerce

en: Quantity text field
pl: Pole tekstowe ilości

en: The URL of the order.
pl: Adres URL zamówienia.

en: Tax type
pl: Typ podatku

en: Panes
pl: Okna

en: You have not placed any orders with us yet.
pl: Nie złożyłeś jeszcze żadnego zamówienia u nas.

en: Tax rates
pl: Stawki podatkowe

en: Tax types
pl: Typy podatków

en: Display taxes of this type inclusive in product prices.
pl: Wyświetlaj podatki tego typu zawarte w cenach produktów.

en: Master
pl: Główny

en: @group (historical data)
pl: @group (dane historyczne)

en: Create your account
pl: Utwór swoje konto użytkownika

en: Add coupon
pl: Dodaj kupon

en: Label display
pl: Wyświetlanie etykiety

en: View: @view
pl: Widok: @view

en: Please wait while you are redirected to the payment server. If nothing happens within 10 seconds, please click on the button below.
pl: Proszę czekać w trakcie przekierowania do serwera płatności. Jeżeli nic nie stanie się w ciągu 10 sekund proszę kliknąć na przycisk poniżej.

en: Element type
pl: Typ elementu

en: Generate password
pl: Utwórz hasło

en: Shipping information
pl: Dane do przesyłki

en: Invalid type specified.
pl: Podany typ jest nieprawidłowy.

en: You have entered a credit card number of an unsupported card type.
pl: Podano numer karty kredytowej typu, który nie jest obsługiwany.

en: Entity types
pl: Typy encji

en: Payment method types
pl: Rodzaje metod płatności

en: Payment method type
pl: Typ metody płatności

en: Add payment method
pl: Dodaj metodę płatności

en: Delete any payment method
pl: Usuwanie każdej płatności

en: View any payment method
pl: Przeglądaj wszystkie metody płatności

en: variation
pl: wariacja

en: variations
pl: wariacje

en: Fixed amount
pl: Ustalona kwota

en: Reduce
pl: Zmniejsz

en: Product category
pl: Kategoria produktu

en: @entity types
pl: Typy: @entity

en: - No value -
pl: - Brak wartości -

en: Commerce Price
pl: Cena commerce

en: Product variation types
pl: Typy wariacji produktów

en: Add product variation type
pl: Dodaj typ wariacji produktu

en: Variation types
pl: Rodzaje wariacji

en: Edit %label
pl: Edytuj %label

en: payments
pl: płatności

en: coupon
pl: kupon

en: coupons
pl: kupony

en: Choose a format for displaying the date. Be sure to set a format appropriate for the field, i.e. omitting time for a field that only has a date.
pl: Wybierz format wyświetlania daty. Pamiętaj aby ustawić odpowiedni format pola tzn. pomiń czas w polu, które ma tylko datę.

en: With selection
pl: Z wyborem

en: Last saved
pl: Ostatnio zapisano

en: Not saved yet
pl: Jeszcze nie zapisano

en: %name: may not be longer than @max characters.
pl: %name: nie może być dłuższe niż @max znaków.

en: (this translation)
pl: (to tłumaczenie)

en: @card_type ending in @card_number
pl: @card_type kończąca się @card_number

en: Plugin ID
pl: ID wtyczki

en: A date in a custom format. See <a href="http://php.net/manual/function.date.php">the PHP documentation</a> for details.
pl: Data we własnym formacie. Uzyskaj szczegóły w <a href="http://php.net/manual/function.date.php">dokumentacji PHP</a>.

[ctx: Plural]
en: Disabled
pl: Wyłączone

en: @entity using @field_name
pl: @entity przy użyciu pola @field_name

en: Link to @entity_type_label
pl: Odnośnik do @entity_type_label

en: Provide a view link to the @entity_type_label.
pl: Dostarcza odnośnik do przeglądania @entity_type_label.

en: Several special characters are allowed, including space, period (.), hyphen (-), apostrophe ('), underscore (_), and the @ sign.
pl: Szereg znaków specjalnych w tym spacja, kropka (.), dywiz (-), apostrof ('), podkreślenie (_), oraz znak @.

en: Too many failed login attempts from your IP address. This IP address is temporarily blocked. Try again later or <a href=":url">request a new password</a>.
pl: Wykryto zbyt wiele nieudanych prób logowania z tego adresu IP.  Adres został tymczasowo zablokowany. Należy spróbować lub <a href=":url">poprosić o nowe hasło</a>.

en: Delete %label
pl: Usuń %label

en: We encountered an error processing your payment method. Please verify your details and try again.
pl: Wystąpił błąd podczas przetwarzania Twojej metody płatności. Sprawdź swoje dane i spróbuj ponownie.

en: We encountered an unexpected error processing your payment method. Please try again later.
pl: Napotkaliśmy nieoczekiwany błąd podczas przetwarzania Twojej formy płatności. Spróbuj ponownie później.

en: There are no @label yet.
pl: @label nie zostały jeszcze dodane.

en: Czechia
pl: Czechy

en: The field "%field" failed to render with the error of "%error".
pl: Próba wygenerowania pola "%field" zakończyła się błędem "%error".
