Commerce Core (8.x-2.31) - en to kk translation catalogue (85 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Status
kk: Жағдайы

en: Forgot password?
kk: Кілт сөзіңізді ұмытып қалдыңыз ба?

en: Prefix
kk: Префикс

en: Suffix
kk: Суффикс

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Attribute
kk: Атрибут

en: Value
kk: Мән

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Email address
kk: Email адресі

en: Type
kk: Тип

en: Author
kk: Автор

en: List
kk: Көрсету

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Remove
kk: Өшіру

en: Description
kk: Сипаттама

en: Log
kk: Журнал

en: Enable
kk: Қосылған

en: Disable
kk: Сөндіру

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Categories
kk: Категория

en: Version
kk: Нұсқа

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Date
kk: Датасы

en: Search
kk: Іздестіру

en: Reset
kk: Ысыру

en: None
kk: Ешқайсысы

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Test
kk: Тест

en: Number
kk: Саны

en: Message
kk: Хабарлама

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Weight
kk: Салмағы

en: Category
kk: Категория

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Label
kk: Атауы

en: Save
kk: Сақтау

en: Default
kk: Стандартты

en: Update
kk: Жанарту

en: Time
kk: Уақыт

en: View
kk: Қарау

en: Timestamp
kk: Уақыт белгісі

en: Unknown
kk: Белгісіз

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Continue
kk: Жалғастыру

en: Error
kk: Қате

en: Created
kk: Құрылған

en: Create
kk: Қосу

en: All
kk: Барлық

en: Block
kk: Блок

en: Page
kk: Бет

en: Never
kk: Ешқашан

en: Roles
kk: Рөлдер

en: Comment
kk: Пікір

en: Published
kk: Жарияланған

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Mode
kk: күй

en: Unlimited
kk: Шексіз

en: Code
kk: Коды

en: Other
kk: Басқа

en: Log in
kk: Кіру

en: Online
kk: Онлайн

en: Authoring information
kk: Авторлық ақпарат

en: ‹ previous
kk: ‹ алдыңғы

en: next ›
kk: келесі ›

en: Greater than
kk: Үлкен

en: Less than
kk: Кіші

en: Not published
kk: Жарияланбаған

en: The username %name has not been activated or is blocked.
kk: %name пайдаланушы аты активтелмеген немесе бұғаттаулы

en: URL path settings
kk: URL жол параметрлері

en: « first
kk: « бірінші

en: last »
kk: соңғы »

en: Account information
kk: Есеп туралы ақпарат

en: Password field is required.
kk: Құпиясөз өрісі талап етілген

en: Notify user of new account
kk: Жаңа қолданушыға хабарлама жіберу

en: Registration successful. You are now logged in.
kk: Тіркелу сәтті өтті. Енді жүйеге кірсеңіз болады.

en: Provide a password for the new account in both fields.
kk: Жаңа тіркеу жазбасының құпиясөзін екі өзгертпе жолағына да енгізіңіз

en: Language settings
kk: Тіл теңшелімдері

en: Reset to alphabetical
kk: Алфавитті ығыстыру
