Commerce Core (8.x-2.33) - en to ku translation catalogue (133 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Status
ku: ڕەوش

en: Forgot password?
ku: وشه‌ی نهێنیت بیرکردووه‌؟

en: Prefix
ku: پێشگر

en: Suffix
ku: پاشگر

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Value
ku: نرخ

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Email address
ku: ئیمێل

en: Item
ku: دانە

en: Type
ku: جۆر

en: Author
ku: نووسەر

en: List
ku: لیستە

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Description
ku: دەربارە

en: Enable
ku: چالاککردن

en: Disable
ku: کوژاوە

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Categories
ku: هاوپۆلەکان

en: Version
ku: وەشان

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Search
ku: گەڕان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: None
ku: هیچ

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: Test
ku: تاقیکردنەوە

en: Number
ku: ژمارە

en: Message
ku: پەیام

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Weight
ku: سەنگ

en: Category
ku: پۆل

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Label
ku: پێناس

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Summary
ku: کورتە

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: Time
ku: کات

en: Add
ku: زیاد بکە

en: View
ku: پیشاندان

en: Format
ku: فۆرمات

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: Timestamp
ku: کات مۆر

en: Unknown
ku: نەزانراو

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Continue
ku: بەردەوام بە

en: Email
ku: ئیمێل

en: Error
ku: هەڵە

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Create
ku: درووستکردن

en: All
ku: هەموو

en: Year
ku: ساڵ

en: Date format
ku: فۆرماتی بەروار

en: Block
ku: بلۆک

en: Page
ku: پەڕە

en: Never
ku: هیچ کاتێک

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Comment
ku: بۆچوون

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Mode
ku: جۆر

en: N/A
ku: نییە

en: Month
ku: مانگ

en: Unlimited
ku: بێسنوور

en: Code
ku: کۆد

en: Owner
ku: خاوەن

en: Poland
ku: پۆڵۆنیا

en: Portugal
ku: پۆرتوگال

en: Day
ku: ڕۆژ

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: Other
ku: هیتر

en: Role
ku: ڕۆل

en: Log in
ku: چوونە ژوورەوە

en: Online
ku: لەسەر هێڵە

en: Order
ku: ڕیز

en: Germany
ku: ئەلمانیا

en: Austria
ku: نەمسا

en: Belgium
ku: بەلجیکا

en: Bulgaria
ku: بولغاریا

en: Cyprus
ku: کیپرس

en: Denmark
ku: دانمارک

en: Estonia
ku: ئێستۆنیا

en: Finland
ku: فنلەند

en: France
ku: فەرەنسا

en: Greece
ku: یۆنان

en: Hungary
ku: هەنگاریا

en: Ireland
ku: ئایرلەند

en: Italy
ku: ئیتالیا

en: Latvia
ku: لاتڤیا

en: Lithuania
ku: لیتوانیا

en: Luxembourg
ku: لوکسەمبۆرگ

en: Malta
ku: ماڵتا

en: Netherlands
ku: هۆڵەندا

en: Norway
ku: نەرویج

en: Romania
ku: رۆمانیا

en: Slovakia
ku: سلۆڤاکیا

en: Slovenia
ku: سلۆڤینیا

en: Spain
ku: ئیسپانیا

en: Sweden
ku: سوید

en: Switzerland
ku: سویسرا

en: United Kingdom
ku: شانشینی یەکگرتوو

en: Authoring information
ku: زانیاریی بڵاوکراوە

en: ‹ previous
ku: پێشتر ‹

en: next ›
ku: دواتر ›

en: Workflow
ku: ڕێڕەوی کار

en: Greater than
ku: گەورەتر لە

en: Less than
ku: کەمتر لە

en: Standard
ku: ستاندارد

en: Not published
ku: بڵاو نه‌کرایه‌وه‌

en: Default value
ku: نرخی بنەڕەتی

en: Croatia
ku: کرواتیا

en: « first
ku: سەرەتا «

en: last »
ku: کۆتا »

en: Locked
ku: کلیلدراوە

en: Account information
ku: زانیاریی هەژمار

en: - Select -
ku: - هەڵبژاردن -

en: Dates
ku: بەروارەکان

en: Password field is required.
ku: بۆشایی وشەی نهێنی پێویستە.

en: IP address
ku: ئەدرێسی ئای.پی.

en: Notify user of new account
ku: لە هەژماری نوێ بەکارهێنەر ئاگاداربکەوە

en: Current user
ku: ئەم بەکارهێنەرە

en: Registration successful. You are now logged in.
ku: خۆتۆمارکردن سەرکەوتوو بوو. ئێستا دەتوانیت بچیتە ژوورەوە.

en: Language settings
ku: سازکارییەکانی زمان

en: Not restricted
ku: سنووردراو نەکراوە

en: Weight for @title
ku: سەنگ بۆ @title
