Commerce Core (8.x-2.34) - en to sl translation catalogue (128 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: Status
sl: Stanje

en: Forgot password?
sl: Pozabili geslo?

en: Prefix
sl: Predpona

en: Suffix
sl: Pripona

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Attribute
sl: Atribut

en: Value
sl: Vrednost

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Email address
sl: E-naslov

en: Type
sl: Tip

en: Author
sl: Avtor

en: List
sl: Seznam

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Remove
sl: Odstrani

en: Description
sl: Opis

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Quantity
sl: Količina

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Categories
sl: Kategorije

en: Login
sl: Prijava

en: Edit
sl: Uredi

en: Date
sl: Datum

en: Search
sl: Išči

en: Reset
sl: Ponastavi

en: None
sl: Brez

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Number
sl: Številka

en: Message
sl: Sporočilo

en: Password
sl: Geslo

en: Weight
sl: Teža

en: Category
sl: Kategorija

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani

en: Default
sl: Privzeto

en: Summary
sl: Povzetek

en: Update
sl: Posodobitev

en: Time
sl: Čas

en: Add
sl: Dodaj

en: View
sl: Prikaži

en: Format
sl: Oblika

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Timestamp
sl: Časovna oznaka

en: Unknown
sl: Neznan

en: User
sl: Uporabnik

en: Continue
sl: Nadaljuj

en: Error
sl: Napaka

en: Options
sl: Možnosti

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: All
sl: Vsi

en: Year
sl: Leto

en: Date format
sl: Oblika datuma

en: Block
sl: Blok

en: Page
sl: Stran

en: Never
sl: Nikoli

en: Roles
sl: Vloge

en: Comment
sl: Komentar

en: Published
sl: Objavljeno

en: URL alias
sl: URL psevdonim

en: Mode
sl: Način

en: N/A
sl: N/D

en: Month
sl: Mesec

en: Price
sl: Cena

en: Unlimited
sl: Neomejeno

en: Code
sl: Koda

en: Owner
sl: Lastnik

en: Poland
sl: Polska

en: Portugal
sl: Portugalska

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: Log in
sl: Prijava

en: Online
sl: Stran je dosegljiva

en: Order
sl: Vrstni red

en: Visibility settings
sl: Nastavitve vidnosti

en: Germany
sl: Nemčija

en: Austria
sl: Avstrija

en: Belgium
sl: Belgija

en: Bulgaria
sl: Bolgarija

en: Cyprus
sl: Ciper

en: Denmark
sl: Danska

en: Estonia
sl: Estonija

en: Finland
sl: Finska

en: France
sl: Francija

en: Greece
sl: Grčija

en: Hungary
sl: Madžarska

en: Ireland
sl: Irska

en: Italy
sl: Italija

en: Latvia
sl: Latvija

en: Lithuania
sl: Litvanija

en: Luxembourg
sl: Luksemburg

en: Netherlands
sl: Nizozemska

en: Norway
sl: Norveška

en: Romania
sl: Romanija

en: Slovakia
sl: Slovaška

en: Slovenia
sl: Slovenija

en: Spain
sl: Španija

en: Sweden
sl: Švedska

en: Switzerland
sl: Švica

en: United Kingdom
sl: Združeno kraljestvo

en: Authoring information
sl: Podatki o avtorju

en: ‹ previous
sl: ‹ prejšnja

en: next ›
sl: naslednja ›

en: Workflow
sl: Potek dela

en: Greater than
sl: Večje kot

en: Less than
sl: Manjše kot

en: Standard
sl: Standardni

en: Not published
sl: Ni objavljeno

en: The username %name has not been activated or is blocked.
sl: Uporabniško ime %name ni aktivirano oziroma je blokirano.

en: Default value
sl: Privzeta vrednost

en: Croatia
sl: Hrvaška

en: URL path settings
sl: Nastavitve URL poti

en: « first
sl: « prva

en: last »
sl: zadnja »

en: Account information
sl: Podatki o računu

en: Dates
sl: Datumi

en: Password field is required.
sl: Polje z geslom je obvezno.

en: Admin
sl: Skrbnik

en: IP address
sl: IP naslovi

en: Notify user of new account
sl: Obvesti uporabnika o novem računu

en: Current user
sl: Trenutni uporabnik

en: Registration successful. You are now logged in.
sl: Registracija je uspela. Sedaj ste prijavljeni.

en: Provide a password for the new account in both fields.
sl: Vnesite geslo novega računa v obe vnosni polji.

en: Language settings
sl: Nastavitve jezika
