Commerce Core (8.x-2.34) - en to ug translation catalogue (87 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Status
ug: ھالەت

en: Forgot password?
ug: ئىم نى ئۇنۇتتىڭىزمۇ؟

en: Prefix
ug: خەت بېشى

en: Suffix
ug: قوشۇمچە

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: PayPal
ug: پايپال

en: Attribute
ug: خۇسۇسىيەت

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Item
ug: تۈرلەر

en: Type
ug: تىپى

en: List
ug: تىزىملىك

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Description
ug: بايانى

en: Enable
ug: ئېچىش

en: Disable
ug: تاقاش

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Categories
ug: كاتېگورىيىلەر

en: Login
ug: كىرىش

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: None
ug: يوق

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: Test
ug: سىناق

en: Number
ug: سان

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Password
ug: پارول

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Summary
ug: قىسقىچە مەزمۇنى

en: Update
ug: يڭىلاش

en: Add
ug: قوشۇش

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: URL
ug: ئادرېس

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Error
ug: خاتالىق

en: Options
ug: تاللاشلار

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Create
ug: قۇرۇش

en: All
ug: ھەممە

en: Year
ug: يىل

en: Date format
ug: ۋاقىت فورماتى

en: Block
ug: تارماق رايون

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: Comment
ug: ئىنكاس

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: Mode
ug: مودېل

en: Success
ug: مۇۋەپپەقىيەتلىك

en: ,
ug: ،

en: Month
ug: ئاي

en: Unlimited
ug: چەكسىز

en: Address
ug: ئادرېس

en: Code
ug: كود

en: Owner
ug: ئىگىسى

en: Day
ug: كۈن

en: Configuration
ug: لايىھە

en: Other
ug: باشقا

en: Role
ug: ئەزا گورۇپپىسى

en: Log in
ug: كىرىش

en: Order
ug: تەرتىبى

en: Plain
ug: ئاددى

en: Sort by
ug: تىزىش

en: ‹ previous
ug: ‹ ئالدىنقى بەت

en: next ›
ug: كىيىنكى ›

en: Workflow
ug: ئىش تەرتىپى

en: Greater than
ug: دىن چوڭ

en: Less than
ug: دىن كىچىك

en: Sidebar
ug: يان ئىستون

en: Plugin
ug: قىستۇرمىلار

en: Not published
ug: ئېلان قىلىنمىدى

en: Timezone
ug: ۋاقىت رايونى

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: « first
ug: «1-بەت

en: last »
ug: ئاخىرقى »

en: Dates
ug: چېسلاسى

en: Registration successful. You are now logged in.
ug: تىزىملىنىش مۇۋەپپىقىيەتلىك بولدى. ھازىر تور بېكەتكە كىرىۋاتىسىز.

en: Provide a password for the new account in both fields.
ug: يېڭى ئەزالىق شىفىرى (ئىككى قېتىم كىرگۈزىلىدۇ)

en: Language settings
ug: تىلنى تەڭشەش

en: - All -
ug: ھەممىسى

en: Not restricted
ug: چەكلەنمىگەن
