Commerce Core (8.x-2.37) - en to eu translation catalogue (184 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: Status
eu: Egoera

en: Forgot password?
eu: Pasahitza ahaztu duzu?

en: Prefix
eu: Aurrizkia

en: Suffix
eu: Atzizkia

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Attribute
eu: Atributua

en: Value
eu: Balioa

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Email address
eu: Posta elektronikoa

en: Item
eu: Elementua

en: Type
eu: Mota

en: Author
eu: Egilea

en: List
eu: Zerrenda

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Description
eu: Azalpena

en: Log
eu: Log-a

en: Enable
eu: Gaitu

en: Disable
eu: Ezgaitu

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Categories
eu: Kategoriak

en: Version
eu: Bertsioa

en: Edit
eu: Editatu

en: Date
eu: Data

en: Search
eu: Bilatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: None
eu: Bat ere ez

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Number
eu: Zenbakia

en: Message
eu: Mezua

en: Password
eu: Pasahitza

en: Country
eu: Herria

en: Weight
eu: Pisua

en: Category
eu: Kategoria

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Label
eu: Etiketa

en: Save
eu: Gorde

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Summary
eu: Laburpena

en: Update
eu: Eguneratu

en: Time
eu: Ordua

en: Add
eu: Gehitu

en: View
eu: Bista

en: Length
eu: Luzera

en: Format
eu: Formatua

en: hidden
eu: Ezkutuan

en: Refresh
eu: Berritu

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: Timestamp
eu: Data-zigilua

en: ID
eu: IDa

en: Unknown
eu: Ezezaguna

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Continue
eu: Jarraitu

en: Email
eu: Eposta

en: Error
eu: Errorea

en: Options
eu: Aukerak

en: Created
eu: Sortua

en: Create
eu: Sortu

en: All
eu: Guztiak

en: Year
eu: Urtea

en: Date format
eu: Data formatua

en: Block
eu: Blokea

en: Page
eu: Orria

en: Never
eu: Inoiz ez

en: Roles
eu: Zereginak

en: Comment
eu: Iruzkina

en: Published
eu: Argitaratua

en: Filter
eu: Iragazkia

en: URL alias
eu: URL ezizenak

en: Mode
eu: Modoa

en: Month
eu: Hilabetea

en: Unlimited
eu: Mugarik gabe

en: Address
eu: Helbidea

en: State
eu: Egoera

en: Desc
eu: Beheraka

en: Code
eu: Kodea

en: Owner
eu: Jabea

en: Poland
eu: Polonia

en: Day
eu: Eguna

en: Events
eu: Gertaerak

en: Start date
eu: Hasiera data

en: End date
eu: Amaiera data

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Other
eu: Bestea

en: Role
eu: Rol

en: Log in
eu: Sartu

en: Provider
eu: Hornitzailea

en: Order
eu: Ordena

en: Visibility settings
eu: Ikuspen ezarpenak

en: Germany
eu: Alemania

en: Condition
eu: Baldintza

en: Belgium
eu: Belgika

en: Cyprus
eu: Txipre

en: Denmark
eu: Danimarka

en: Finland
eu: Finlandia

en: France
eu: Frantzia

en: Greece
eu: Grezia

en: Hungary
eu: Hungaria

en: Ireland
eu: Irlanda

en: Italy
eu: Italia

en: Latvia
eu: Letonia

en: Lithuania
eu: Lituania

en: Luxembourg
eu: Luxenburgo

en: Netherlands
eu: Holanda

en: Norway
eu: Noruega

en: Romania
eu: Errumania

en: Slovakia
eu: Eslobakia

en: Slovenia
eu: Eslobenia

en: Spain
eu: Espainia

en: Sweden
eu: Suedia

en: Switzerland
eu: Suitza

en: United Kingdom
eu: Erresuma Batua

en: Authoring information
eu: Egilearen informazioa

en: Create account
eu: Sortu kontua

en: Countries
eu: Herrialdeak

en: ‹ previous
eu: ‹ aurrekoa

en: next ›
eu: hurrengoa ›

en: Display name
eu: Bistaratu izena

en: Today
eu: Gaur

en: Activity
eu: Aktibitate

en: Hour
eu: Ordu

en: Minute
eu: Minutu

en: Select list
eu: Aukeratu zerrenda

en: Display label
eu: Etiketa erakutsi

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Completed
eu: Osatuta

en: Standard
eu: Estandar

en: Interval
eu: Bitartea

en: Not published
eu: Argitaratu gabea

en: The username %name has not been activated or is blocked.
eu: %name erabiltzailea ez da aktibatua izan edo blokeatuta dago.

en: ‹ Previous
eu: ‹ Aurrekoak

en: Next ›
eu: Hurrengoak ›

en: Unpublished
eu: Argitaratu gabe

en: Complete
eu: Eginda

en: Default value
eu: Balio lehenetsia

en: Timezone
eu: Ordu-zona

en: Apply
eu: Ezarri

en: Croatia
eu: Kroazioa

en: URL path settings
eu: URL bide-izenaren ezarpenak

en: Services
eu: Zerbitzuak

en: Usage
eu: Erabilera

en: « first
eu: « lehenengoa

en: last »
eu: azkena »

en: Add comment
eu: Gehitu iruzkina

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Locked
eu: Blokeatuta

en: Account information
eu: Kontuaren informazioa

en: Data
eu: Datu

en: - Select -
eu: - Aukeratu -

en: Entity type
eu: Entitate mota

en: Dates
eu: Datak

en: Password field is required.
eu: Pasahitza eremua beharrezkoa da.

en: Admin
eu: Kudeatu

en: IP address
eu: IP helbideak

en: Notify user of new account
eu: Erabiltzailea bere kontu berriaz ohartarazi

en: Current user
eu: Uneko erabiltzailea

en: Registration successful. You are now logged in.
eu: Erregistro arrakastatsua. Zure saioa hasi da.

en: Numeric
eu: Zenbakia

en: Provide a password for the new account in both fields.
eu: Bi eremuetan pasahitz bat idatzi kontu berriarentzako.

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: Language settings
eu: Hizkuntza ezarpenak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Machine-readable name
eu: Makinarentzako izen irakurgarria

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Not restricted
eu: Murrizketarik gabe

en: Unlock
eu: Desblokeatu

en: Asc
eu: Goraka

en: Label display
eu: Etiketa ikusi

en: Element type
eu: Elementuaren mota

en: - No value -
eu: - Bat ere ez -

en: Edit %label
eu: %label editatu

en: With selection
eu: Aukeraketarekin

en: Last saved
eu: Azkenekoz gordea

en: (this translation)
eu: (itzulpen hau)

en: Several special characters are allowed, including space, period (.), hyphen (-), apostrophe ('), underscore (_), and the @ sign.
eu: Karaktere bereziak onartuak daude, hutsuneak, puntuak (.), gidoiak (-), kakotxak ('), azpigidoia (_) eta @.

en: Delete %label
eu: %label ezabatu
