Commerce Core (8.x-2.38) - en to si translation catalogue (37 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Status
si: තත්වය

en: Forgot password?
si: මුරපදය අමතක වූවාද?

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Value
si: අගය

en: Username
si: පරිශීලක නාමය

en: Email address
si: විද්‍යුත් තැපැල් ලිපිනය

en: Type
si: වර්ගය

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Log
si: ලොග එක

en: Enable
si: සක්‍රීයකරන්න

en: Disable
si: අක්‍රීයකරන්න

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Currency
si: මුදල් වර්ගය

en: Default currency
si: පෙරනිමි මුදල් වර්ගය

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Search
si: සොයන්න

en: Number
si: අංකය

en: Password
si: මුරපදය

en: Name
si: නම

en: Label
si: ලේබලය

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: Continue
si: පෙරට යන්න

en: Error
si: දෝෂය

en: Year
si: අවුරුද්ද

en: Month
si: මාසය

en: Unlimited
si: අනන්තයි

en: Day
si: දවස

en: Configuration
si: හැඩගැස්‌වීම

en: Order
si: පිලිවෙල

en: Hour
si: පැය

en: Minute
si: මිනිත්තු
