Commerce Core (8.x-2.39) - en to bo translation catalogue (182 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Prefix
bo: སྔོན་བཏགས

en: Suffix
bo: མཇུག་རྟགས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Attribute
bo: གཏོགས་གཤིས།

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Email address
bo: གློག་ཡིག་གི་ཁ་བྱང

en: Type
bo: རིགས

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Enable
bo: ནུས་ཡོད་བཟོ་བ

en: Disable
bo: ནུས་མེད་དུ་སྒྱུར

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Quantity
bo: གྲངས་ཚད།

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Categories
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: Version
bo: པར་གཞི

en: Login
bo: ནང་འཇུག

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Search
bo: འཚོལ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: None
bo: མེད།

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Test
bo: ཚོད་ལྟ

en: Number
bo: གྲངས་ཀ

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Country
bo: རྒྱལ་ཁབ།

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Category
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Summary
bo: མདོར་བསྡུས

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: Time
bo: དུས་ཚོད

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Format
bo: རྣམ་གཞག

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Refresh
bo: གསར་འདོན

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: Timestamp
bo: དུས་རྟགས

en: Total
bo: ཁྱོན་བསྡོམས

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Unknown
bo: རྒྱུས་མེད་པ

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Continue
bo: མུ་མཐུད

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Error
bo: ནོར་འཁྲུལ

en: Options
bo: གདམ་ཚན

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Create
bo: གསར་བཟོ

en: All
bo: ཡོངས

en: Year
bo: ལོ

en: Date format
bo: ཚེས་གྲངས་རྣམ་གཞག

en: Block
bo: ལྷུ་ལག

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Never
bo: ནམ་ཡང་མི་བྱེད

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: Comment
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: URL alias
bo: དྲ་གནས་ཀྱི་མིང་གཞན

en: Mode
bo: རྣམ་པ

en: Month
bo: ཟླ་བ

en: Price
bo: རིན་གོང་།

en: Unlimited
bo: ཚོད་འཛིན་བྱས་མེད

en: Address
bo: ས་གནས

en: State
bo: （ཞིང་། /ཁུལ། /དམིགས་ཁུལ།）

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Code
bo: ཨང་རྟགས

en: Owner
bo: བདག་པོ

en: Poland
bo: ཕོ་ལན།

en: Portugal
bo: ཕུའུ་ཐའོ་ཡ།

en: Day
bo: ཉིན

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Other
bo: གཞན

en: SKU
bo: བཟོ་རྟགས།

en: Attributes
bo: མཚན་ཉིད

en: Role
bo: འགན་ནུས

en: Padding
bo: ནང་གི་བར་ཐག

en: Log in
bo: ནང་འཇུག

en: Operator
bo: བཀོལ་སྤྱོད་མཁན

en: Order
bo: གོ་རིམ

en: Visibility settings
bo: མཐོང་ཐུབ་པར་སྒྲིག་འགོད

en: Germany
bo: འཇར་མན།

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Austria
bo: ཨོ་སི་ཁྲི་རི་ཡ།

en: Belgium
bo: པེ་ལ་ཇེམ།

en: Bulgaria
bo: པུར་ཀ་རི་ཡ།

en: Cyprus
bo: སེ་བ་རུ་སི།

en: Denmark
bo: ཏེན་མག

en: Estonia
bo: ཨེ་སོ་ནི་ཡ།

en: Finland
bo: ཧྥིན་ལན།

en: France
bo: ཧྥ་རན་སེ།

en: Greece
bo: ཀེ་རི་སེ།

en: Hungary
bo: ཧང་ག་རི།

en: Ireland
bo: ཨིར་ལན།

en: Italy
bo: དབྱི་ཐ་ལི།

en: Latvia
bo: ལ་ཐེ་ཝེ་ཡ།

en: Lithuania
bo: ལི་ཐུ་ཝན།

en: Luxembourg
bo: ལུ་ཙེམ་པོག

en: Malta
bo: མར་ཐ།

en: Netherlands
bo: ཧོ་ལན།

en: Norway
bo: ནོར་ཝེ།

en: Romania
bo: རོ་མ་ནི་ཡ།

en: Slovakia
bo: སི་ལོ་ཧྥ་ཁི་ཡ།

en: Slovenia
bo: སི་ལོ་ཧྥི་ནི་ཡ།

en: Spain
bo: སུ་པན།

en: Sweden
bo: སུའེ་ཏེན།

en: Switzerland
bo: སུའེ་ཙེར།

en: United Kingdom
bo: དབྱིན་ཇི།

en: Authoring information
bo: རྩོམ་སྒྲིག་བྱས་པའི་སྐོར

en: ‹ previous
bo: ‹ སྔོན་མ

en: next ›
bo: འོག་མ ›

en: Display name
bo: མིང་མངོན་པ

en: Today
bo: དེ་རིང

en: Activity
bo: བྱ་འགུལ

en: Hour
bo: ཆུ་ཚོད

en: Minute
bo: སྐར་མ

en: Select list
bo: མིང་ཐོ་གདམ་པ

en: Workflow
bo: ལས་རིམ

en: Greater than
bo: ལས་ཆེ

en: Less than
bo: ལས་ཆུང་བ

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: Standard
bo: ཚད་ལྡན

en: Not published
bo: ཁྱབ་སྤེལ་བྱས་མེད

en: The username %name has not been activated or is blocked.
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང་%name་དེ་ནུས་ཡོད་བཟོས་མེད་པའམ་བཀག་འགོག་བྱས་འདུག

en: Default value
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་ཐོབ་གྲངས

en: Timezone
bo: དུས་ཚོད་ཁུལ

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: URL path settings
bo: དྲ་གནས་སྒྲིག་འགོད

en: Services
bo: ཞབས་ཞུ

en: Unavailable
bo: སྤྱོད་མི་ནུས།

en: Usage
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: « first
bo: « ངོས་དང་པོ

en: last »
bo: ངོས་རྗེས་མ »

en: Add comment
bo: དཔྱད་གཏམ་ཁ་སྣོན

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Locked
bo: ཟྭ་བརྒྱབ་ཟིན

en: Data
bo: གཞི་གྲངས

en: Regions
bo: ཁུལ་ཁོངས།

en: Translate
bo: ཡིག་བསྒྱུར་བྱེད

en: Entity type
bo: དངོས་གཞིའི་རིགས

en: Dates
bo: ཚེས་གྲངས

en: Admin
bo: དོ་དམ་བྱེད་མཁན།

en: IP address
bo: IP་ཁ་བྱང

en: Bundles
bo: སྡེབ

en: Notify user of new account
bo: ཐོ་ཁོངས་གསར་བའི་སྤྱོད་མཁན་ལ་བརྡ་གཏོང་བ

en: Current user
bo: མིག་སྔའི་སྤྱོད་མཁན

en: Registration successful. You are now logged in.
bo: ཐོ་འགོད་ལེགས་འགྲུབ་བྱུང་འདུག ཁྱེད་རང་ད་ལྟ་ནང་འཇུག་བྱས་ཟིན།

en: Numeric
bo: ཨང་གྲངས

en: Provide a password for the new account in both fields.
bo: ཐོ་ཁོངས་གསར་བའི་གནས་ཁོངས་གཉིས་ཀ་ལ་གསང་གྲངས་མཁོ་འདོན་བྱེད་དགོས།

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: Language settings
bo: སྐད་རིགས་སྒྲིག་འགོད

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Machine-readable name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱིས་ཀློག་ཐུབ་པའི་མིང

en: Reset to alphabetical
bo: གསལ་བྱེད་གྱི་གོ་རིམ་དུ་བསྐྱར་སྒྲིག་བྱེད་པ

en: Greater than or equal to
bo: དེ་ལས་ཆེ་བའམ་འདྲ་མཉམ་ཡིན་པ

en: Less than or equal to
bo: ཆུང་བའམ་འདྲ་མཉམ་ཡིན་པ

en: Not restricted
bo: ཚོད་འཛིན་བྱས་མེད

en: View mode
bo: མཐོང་རིས་ཀྱི་རྣམ་པ

en: Weight for @title
bo: @title་ལ་ལྗིད་ཚད

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན

en: @group (historical data)
bo: @group ༼སྔོན་མའི་གཞི་གྲངས༽

en: View: @view
bo: མཐོང་རིས། @view

en: @label:delta
bo: @label།delta

en: @entity types
bo: རིགས་@entity
