Commerce Core (8.x-2.39) - en to os translation catalogue (46 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Body
os: Мидис

en: Status
os: Статус

en: Prefix
os: Префикс

en: Suffix
os: Суффикс

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Username
os: Архайæджы ном

en: Email address
os: Email адрес

en: Type
os: Тип

en: Author
os: Автор

en: List
os: Номхыгъд

en: Cancel
os: Аппар

en: Remove
os: Схаф

en: Description
os: Афыст

en: Enable
os: Сиу кæн

en: Disable
os: Ахицæн кæн

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Categories
os: Категоритæ

en: Version
os: Верси

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Date
os: Датæ

en: Search
os: Агуырд

en: Reset
os: Раздæрау

en: None
os: Нæйы

en: This action cannot be undone.
os: Ацы архайдæн аивæн нæй.

en: Test
os: Тест

en: Number
os: Нымæц

en: Message
os: Хъусинаг

en: Weight
os: Уæз

en: Category
os: Категори

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Label
os: Нысан

en: Save
os: Ныффысс

en: Default
os: Æнæивд

en: Summary
os: Иумиагæй

en: Update
os: Сног кæн

en: Time
os: Афон

en: Add
os: Бафтау

en: View
os: Фенд

en: Format
os: Формат

en: Refresh
os: Сног кæн
