Commerce Core (8.x-2.40) - en to et translation catalogue (309 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Status
et: Olek

en: Forgot password?
et: Unustasid parooli?

en: Prefix
et: Eesliide

en: Suffix
et: Järelliide

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Attribute
et: Omadus

en: Value
et: Väärtus

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Email address
et: E-posti aadress

en: Item
et: Kirje

en: Type
et: Liik

en: Author
et: Autor

en: List
et: Nimekiri

en: Cancel
et: Tühista

en: Remove
et: Eemalda

en: Description
et: Kirjeldus

en: Log
et: Logi

en: Enable
et: Luba

en: Disable
et: Keela

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Comments
et: Kommentaarid

en: Currency
et: Valuuta

en: Default currency
et: Vaikimisi rahaühik

en: Quantity
et: Kogus

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Categories
et: Kategooriad

en: Version
et: Versioon

en: Edit
et: Muuda

en: Date
et: Kuupäev

en: Search
et: Otsing

en: Reset
et: Tühista

en: None
et: Puudub

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Message
et: Teade

en: Password
et: Parool

en: Country
et: Riik

en: Weight
et: Kaal

en: Category
et: Kategooria

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: Default
et: Vaikimisi

en: Summary
et: Kokkuvõte

en: Update
et: Uuenda

en: Time
et: Aeg

en: Add
et: Lisa

en: View
et: Kuva

en: Length
et: Pikkus

en: Format
et: Vorming

en: hidden
et: peidetud

en: Refresh
et: Värskenda

en: Updated
et: Uuendatud

en: Timestamp
et: Kuupäev ja aeg

en: Total
et: Kokku

en: #
et: nr

en: Unknown
et: Tundmatu

en: User
et: Kasutaja

en: Continue
et: Jätka

en: Email
et: E-kiri

en: Error
et: Viga

en: Options
et: Valikud

en: Created
et: Loodud

en: Create
et: Loo

en: All
et: Kõik

en: Year
et: Aasta

en: Date format
et: Kuupäeva vorming

en: Block
et: Plokk

en: Page
et: Lehekülg

en: Never
et: Mitte kunagi

en: Roles
et: Rollid

en: Comment
et: Kommentaar

en: Published
et: Avaldatud

en: Filter
et: Filtreeri

en: URL alias
et: URL-i alias

en: User role
et: Kasutaja roll

en: Conditions
et: Tingimused

en: Mode
et: Viis

en: Success
et: Õnnestus

en: N/A
et: Puudub

en: Month
et: Kuu

en: Price
et: Hind

en: Customers
et: Kliendid

en: Customer
et: Klient

en: Amount
et: Kogus

en: Unlimited
et: Piiramatu

en: Add to cart
et: Lisa ostukorvi

en: Address
et: Aadress

en: State
et: Olek

en: Desc
et: Kahanev

en: Code
et: Kood

en: Owner
et: Omanik

en: Payment
et: Maksmine

en: Payments
et: Maksed

en: Store
et: Pood

en: Company
et: Asutus

en: Poland
et: Poola

en: Day
et: Päev

en: Start date
et: Alguskuupäev

en: End date
et: Lõpu kuupäev

en: Configuration
et: Seadistus

en: Other
et: Muu

en: SKU
et: Tootekood

en: Attributes
et: Omadused

en: Role
et: Roll

en: Log in
et: Sisene

en: Online
et: Võrgus

en: Checkout
et: Kassa

en: Provider
et: Teenusepakkuja

en: Expose
et: Muuda nähtavaks

en: Operator
et: Tehtemärk

en: Order
et: Järjestus

en: Plain
et: Tavaline

en: Pattern
et: Muster

en: Visibility settings
et: Nähtavuse seaded

en: Germany
et: Saksamaa

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Condition
et: Tingimus

en: Belgium
et: Belgia

en: Bulgaria
et: Bulgaaria

en: Cyprus
et: Küpros

en: Denmark
et: Taani

en: Estonia
et: Eesti

en: Finland
et: Soome

en: France
et: Prantsusmaa

en: Greece
et: Kreeka

en: Hungary
et: Ungari

en: Ireland
et: Iirimaa

en: Italy
et: Itaalia

en: Latvia
et: Läti

en: Lithuania
et: Leedu

en: Luxembourg
et: Luksemburg

en: Netherlands
et: Holland

en: Norway
et: Norra

en: Romania
et: Rumeenia

en: Slovakia
et: Slovakkia

en: Slovenia
et: Sloveenia

en: Spain
et: Hispaania

en: Sweden
et: Rootsi

en: Switzerland
et: Šveits

en: United Kingdom
et: Suurbritannia

en: Authoring information
et: Autorluse teave

en: List price
et: Alghind

en: Countries
et: Riigid

en: ‹ previous
et: ‹ eelmine

en: next ›
et: järgmine ›

en: Display name
et: Kuvanimi

en: Today
et: Täna

en: Activity
et: Tegevus

en: Hour
et: Tund

en: Minute
et: Minut

en: Select list
et: Valikvastustega nimekiri

en: Workflow
et: Töövoog

en: Greater than
et: Suurem kui

en: Less than
et: Väiksem kui

en: Contact information
et: Kontaktinfo

en: Tax rate
et: Maksumäär

en: Duplicate
et: Paljunda

en: Shopping cart
et: Ostukorv

en: Cart
et: Ostukorv

en: Discount
et: Allahindlus

en: Display label
et: Kuva silt

en: Product
et: Toode

en: Subtotal
et: Vahesumma

en: Billing address
et: Arve saatmise aadress

en: Shipping address
et: Kauba saatmise aadress

en: Payment method
et: Makseviis

en: Changed
et: Muudetud

en: Completed
et: Lõpetatud

en: Products
et: Tooted

en: Product types
et: Tooteliigid

en: Standard
et: Standardne

en: Interval
et: Intervall

en: Orders
et: Tellimused

en: Not published
et: Pole avaldatud

en: The username %name has not been activated or is blocked.
et: Kasutajakonto %name ei ole veel aktiveeritud või on blokitud.

en: ‹ Previous
et: ‹ Eelmine

en: Next ›
et: Järgmine ›

en: Unpublished
et: Avaldamata

en: Review
et: Kontroll

en: Complete
et: Lõpetatud

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus

en: Timezone
et: Ajavöönd

en: Apply
et: Rakenda

en: Croatia
et: Horvaatia

en: Order ID
et: Tellimuse ID

en: URL path settings
et: Viite asukoha seaded

en: Unavailable
et: Pole saadaval

en: product
et: toode

en: « first
et: « esimene

en: last »
et: viimane »

en: Add comment
et: Lisa kommentaar

en: Offset
et: Nihe

en: Locked
et: Lukus

en: Account information
et: Konto andmed

en: Data
et: Andmed

en: Emails
et: E-kirjad

en: Billing information
et: Maksja andmed

en: Transaction type
et: Tehingu tüüp

en: Go back
et: Mine tagasi

en: Zone
et: Tsoon

en: - Select -
et: - Vali -

en: Set as default
et: Sea vaike valikuks

en: Regions
et: Regioonid

en: Translate
et: Tõlge

en: Average order
et: Keskmine tellimus

en: Currency code
et: Valuuta kood

en: Currencies
et: Päevakursid

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: Total paid
et: Kokku makstud

en: Payment methods
et: Makseviisid

en: Credit card
et: Krediitkaart

en: Dates
et: Kuupäevad

en: Tax
et: Maks

en: Card type
et: Kaardi tüüp

en: Card number
et: Kaardi number

en: Payment gateways
et: Maksevärav

en: Password field is required.
et: Parool on kohustuslik.

en: Adjustments
et: Kohandused

en: Checkout settings
et: Kassa seaded

en: Customer information
et: Kliendi andmed

en: Update cart
et: Uuenda ostukorvi

en: Add product
et: Lisa toode

en: Order settings
et: Tellimise seaded

en: products
et: tooted

en: Admin
et: Administraator

en: IP address
et: IP-aadress

en: Billing Information
et: Maksja andmed

en: Bundles
et: Kogumid

en: Bundle
et: kogum

en: Notify user of new account
et: Teavita kasutajat uuest kontost

en: Form mode
et: Vormireziim

en: Current user
et: Käesolev kasutaja

en: Order total
et: Tellimus kokku

en: Registration successful. You are now logged in.
et: Registreerimine õnnestus. Oled nüüd sisse logitud.

en: Add to cart form
et: Ostukorvi lisamise vorm

en: Total price
et: Hind kokku

en: Numeric
et: Numbriline

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: Language settings
et: Keelesätted

en: - All -
et: - Kõik -

en: Machine-readable name
et: Masinloetav nimetus

en: Payment Method
et: Maksmise viis

en: Reset to alphabetical
et: Taasta tähestikuline järjekord

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Greater than or equal to
et: Suurem kui või võrdne

en: Less than or equal to
et: Vähem kui või võrdne

en: No orders available.
et: Pole ühtegi tellimust.

en: Allowed roles
et: Lubatud rollid

en: Entities
et: Olemid

en: Not restricted
et: Piiranguteta

en: Shipping Information
et: Kauba saaja andmed

en: @count item | @count items
et[0]: @count element
et[1]: @count elementi

en: Unlock
et: Tee lukust lahti

en: Order type
et: Tellimuse tüüp

en: visible
et: nähtav

en: Pane
et: Paneel

en: Reusable
et: Korduvkasutatav

en: Your shopping cart is empty.
et: Ostukorv on tühi.

en: Your shopping cart has been updated.
et: Sinu ostukorv on uuendatud

en: Completion message
et: Lõpetamise teade

en: Customer profile
et: Kliendi profiil

en: Unit price
et: Ühiku hind

en: Order number
et: Tellimuse number

en: Administer product types
et: Tooteliikide haldamine

en: Add product type
et: Lisa tooteliik

en: Commerce Product
et: Commerce'i toode

en: View mode
et: Kuvarežiim

en: Failure
et: Ebaõnnestunud

en: Add payment
et: Lisa maksmine

en: Order balance
et: Maksta jäänud

en: Weight for @title
et: @title kaal

en: Commerce Cart
et: Commerce'i ostukorv

en: Asc
et: Kasvav

en: Commerce Checkout
et: Commerce'i tellimine

en: You have not placed any orders with us yet.
et: Sa pole meilt veel midagi tellinud.

en: Tax rates
et: Maksumäärad

en: Tax types
et: Maksu liigid

en: Master
et: Peamine

en: @group (historical data)
et: @group (ajaloolised andmed)

en: Percentage off
et: Allahindlusprotsent

en: View: @view
et: Vaade: @view

en: Shipping information
et: Kauba saaja andmed

en: Entity types
et: Olemi tüübid

en: Reduce
et: Vähenda

en: @entity types
et: @entity tüübid

en: - No value -
et: - Väärtust pole -

en: Overridden title
et: Üle kirjutatud pealkiri

en: Variation types
et: Variatsiooni tüübid

en: Edit %label
et: Muuda %label

en: Choose a format for displaying the date. Be sure to set a format appropriate for the field, i.e. omitting time for a field that only has a date.
et: Vali kuupäeva kuva formaat. Veendu, et antud formaat vastab vastava välja vajadustele.

en: Last saved
et: Viimati salvestatud

en: Not saved yet
et: Ei ole veel salvestatud

en: %name: may not be longer than @max characters.
et: %name: ei tohi olla pikem kui @max märki.

en: (this translation)
et: (praegune tõlge)

en: Plugin ID
et: Plugina ID

[ctx: Plural]
en: Disabled
et: Välja lülitatud

en: @entity using @field_name
et: @entity kasutab välja @field_name

en: Link to @entity_type_label
et: Link @entity_type_label-le

en: Several special characters are allowed, including space, period (.), hyphen (-), apostrophe ('), underscore (_), and the @ sign.
et: Võimalik on kasutada mitmeid erisümboleid, sealhulgas tühikut, punkti (.), sidekriipsu (-), ülakoma ('), alakriipsu (_) ning @ märki.

en: Too many failed login attempts from your IP address. This IP address is temporarily blocked. Try again later or <a href=":url">request a new password</a>.
et: Sellelt IP aadressilt on tehtud liiga palju ebaõnnestunud sisselogimise katseid. IP aadress on hetkel ajutiselt blokeeritud. Proovi hiljem uuesti või <a href=":url">küsi uus parool</a>.

en: Delete %label
et: Kustuta %label

en: The field "%field" failed to render with the error of "%error".
et: Välja "%field" renderdamine ebaõnnestus veaga "%error".
