Drupal Commerce (8.x-2.7) - en to az translation catalogue (17 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Prefix
az: Prefiks

en: Suffix
az: Suffiks

en: Delete
az: Sil

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Email address
az: Epoçt ünvanı

en: Type
az: Növ

en: Author
az: Müəllif

en: List
az: Siyahı

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Remove
az: Çıxart

en: Description
az: İzahat

en: Password
az: Parol

en: Month
az: Ay

en: Germany
az: Almaniya

en: - Select -
az: - Seçin -
