Commerce Authorize.Net (8.x-1.10) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Approve
ro: Aprobă

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: Year
ro: Anul

en: Month
ro: Lună

en: API key
ro: Cheia API

en: Login ID
ro: Nume utilizator

en: Transaction key
ro: Cheie tranzacţie

en: Credit card
ro: Card de credit

en: eCheck
ro: Cec online

en: Card number
ro: Număr card
